IT W ADMINISTRACJI, 04.2022
O KONFERENCJI:
Zapraszamy na bezpłatną konferencje, której celem jest kompleksowe przedstawienie najnowszych tendencji związanych z informatyzacją polskich urzędów i instytucji administracji publicznej.
Pokażemy konkretne, gotowe rozwiązania. Swoimi doświadczeniami podzielą się także przedstawiciele administracji, którzy na co dzień zajmują się tym obszarem.
PROPONOWANA TEMATYKA:
- dokument elektroniczny, obieg dokumentów i informacji
- archiwizacja i składowanie danych
- bezpieczeństwo danych, ochrona infrastruktury, niezawodność
- cyfrowe sieci telekomunikacyjne
- infrastruktura szerokopasmowa
- przestrzenie cyfrowe
- e-usługi
- inteligentne płatności
- usługi mobilne, inteligentne rozwiązania optymalizujące pracę i funkcjonowanie przestrzeni publicznej
- rozwiązania chmurowe
- Smart City
KONFERENCJA SKIEROWANA JEST DO:
- szerokiego kręgu odbiorców wykorzystujących technologie informatyczne w polskich urzędach i instytucjach publicznych: przedstawicieli władz gmin, powiatów i województw (prezydentów miast, burmistrzów, naczelników, wójtów), kierowników i dyrektorów działów w jednostkach samorządowych i urzędach centralnych, specjalistów – pracowników administracji państwowej
- osób odpowiedzialnych za selekcję oraz zakup nowych produktów i technologii; projektowanie, budowę i rozwój systemów informatycznych w urzędach i instytucjach publicznych: szefów departamentów informatyki, kierowników projektów, członków grup projektowych, administratorów systemów
UDZIAŁ W KONFERENCJI JEST BEZPŁATNY !
Wymagane jest JEDYNIE wypełnienie formularza rejestracji – odnośnik znajduje się pod agendą.
ZAREJESTROWANYM UCZESTNIKOM ZAPEWNIAMY:
- możliwość udziału w wybranych wykładach
- możliwość otrzymania potwierdzenia udziału w konferencji (zaświadczenia w trakcie spotkania lub wystawienie certyfikatu uczestnictwa po wydarzeniu)
- dostęp do materiałów pokonferencyjnych
ZAPREZENTUJ SWOJĄ FIRMĘ!
Firmy, które posiadają rozwiązania IT dedykowane funkcjonowaniu sektora administracji, zaintereso wane zaprezentowaniem swoich produktów podczas konferencji, zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą marketingową. Do wyboru m.in.: wykład 20 – 30 minut / podlinkowany logotyp na stronie / promocja na mediach społecznościowych / lista kontaktów / informacje o udziale firmy w newsletterach i inne.
Kontakt: [email protected]
Propozycje wykładów merytorycznych (call for papers), patronaty medialne, kontakt z uczestnikami: [email protected]
Agenda
28 kwietnia 2022
- 10:00 Rozpoczęcie konferencji
-
10:00
POPC na drodze do cyfrowego rozwoju JST
Eliza Pogorzelska (Centrum Projektów Polska Cyfrowa) Szczegóły
Działania na rzecz cyfrowego rozwoju JST oraz rozwój szerokopasmowego dostępu do Internetu kluczem do nowoczesnej gminy.
- 10:35 Jak najlepiej wykorzystać środki na cyfryzację i jakie rozwiązania AV będą najlepsze dla Administracji? Wskazówki na temat procesu modernizacji infrastruktury AV/IT i wyboru rozwiązań do pracy, kolaboracji i nauki hybrydowej. Kamil Wołczyński, Marta Woronowicz (A+V), Krzysztof Stawiski, Dawid Manuszak (Samsung)
- 11:10 Cyfrowa mapa-interaktywna komunikacja w geodezji Tomasz Mackiewicz (Centrum Badań i Rozwoju Nowoczesnych Technologii) Opracowanie mapy numerycznej dla miasta Września odbyło się w ramach projektu pod nazwą Cyfryzacja geodezyjnych rejestrów publicznych Powiatu Wrzesińskiego” i jest współfinansowane z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego. Mapa numeryczna pokazuje zarówno budynki i użytki wzdłuż poszczególnych ulic (mapa ewidencyjna), jak i sieci uzbrojenia terenu (mapa zasadnicza). Jej sporządzenie dla Wrześni przez wzgląd na duże zurbanizowanie było więc niezwykle mozolnym zadaniem. Starostwo Powiatowe we Wrześni wykorzystuje dodatkowo portal https://ikonto.wrzesnia.powiat.pl/#/login?origin=iwniosek dzięki któremu można zamawiać bez wychodzenia z domu cyfrowe mapy, korzystając natomiast z iWniosku można zamawiać dane z ewidencji gruntów i budynków (np. wypis i wyrys). Pozwala to zaoszczędzić cenny czas oraz – w panującej pandemii – ma szczególne znaczenie dla naszego wspólnego bezpieczeństwa.
- 11:45 NetApp - Storage nowej generacji - Łukasz Grzesiak (Arrow ECS) Prezentacja będzie poświęcona rozwiązaniom NetApp z obszaru macierzy dyskowych oraz integracji z chmurami obliczeniowymi. Macierz nowej generacji to już nie tylko macierz w serwerowni, to macierz która: 1. potrafi elastycznie i automatycznie zarządzać danymi „ON-PREM” 2. danymi w „Chmurze” 3. analizować dane przechowywane na macierz w różnych aspektach 4. zabezpieczać dane przez atakami Ransomware
- 12:20 20 lat Programu Statlook. Skuteczne wsparcie w zakresie bezpieczeństwa danych, legalności oprogramowania, monitoringu użytkowników oraz nowej dyrektywy o Sygnaliście - Marcin Pera (Statlook) Sprawne zarządzanie sprzętem i oprogramowaniem, dbałość o legalność oprogramowania i bezpieczeństwo przetwarzania danych osobowych to fundament działalności organów administracji publicznej. Od 20 lat wspieramy instytucje rządowe i samorządowe tworząc program, który poprzez automatyzację procesów realnie wspiera pracę administratorów sieci, osób odpowiedzialnych za RODO czy zarządzanie zespołem. Podczas konferencji opowiemy też o najnowszym module "Statlook Sygnalista", który jest odpowiedzią na wymóg tworzenia wewnętrznych kanałów zgłoszeń w instytucjach zatrudniających 50 i więcej osób.
- 12:45 Administracja w chmurze, czyli jak wykorzystać potencjał usług chmurowych w administracji publicznej Piotr Blonkowski (Tech Data), Tomasz Stojek (Senetic), Kamil Kozioł (Antersen) W trakcie prezentacji nasi prelegenci przybliżą temat rozwiązań chmurowych. Rozprawimy się z mitami dotyczącymi przechowywania danych w chmurze oraz pokażemy konkretne przykłady zastosowania chmury w administracji publicznej.
-
13:20
Nowe eUsługi na Platformie Elektronicznego Fakturowania
Marek Miązkiewicz, Michał Paćkowski (Ministerstwo Rozwoju i Technologii) Szczegóły
5 maja 2022 r. na Platformie Elektronicznego Fakturowania zostanie udostępniona nowa e-usługa fakturowania specjalizowanego. Przedstawiamy nowe funkcjonalności PEF.
- 13:55 Sonicwall dla administracji - właściwe rozwiązania na niepewne czasy - Paweł Najsarek (Ingram Micro) Obecny świat codziennie atakuje nas coraz to nowymi wyzwaniami dotyczącymi cyberbezpieczeństwa. Dotychczasowe stare podejście do bezpieczeństwa już nie wystarcza. Aby czuć się bezpiecznym należy stosować zintegrowane rozwiązania łączące ze sobą firewall, ochronę poczty, bezpieczny zdalny dostęp, ochronę systemów w chmurze, bezpieczną sieć lokalną, WiFi oraz komputery użytkowników. Podczas tej prezentacji pokażemy co w tych tematach oferuje Sonicwall dla administracji
-
14:30
Korzyści z zastosowania technologii ICT w Urzędzie Miejskim Wrocławia
Mariusz Kiciński (Urząd Miejski Wrocławia) Szczegóły
Od 2011r Urząd Miejski Wrocławia sukcesywnie wdraża rozwiązania techniczne mające na celu usprawnienie obsługi mieszkańców miasta oraz komunikacji na linii urząd - petent. W wystąpieniu postaram się odpowiedzieć na pytania - jakie elementy przeprowadzonych wdrożeń, z perspektywy minionego czasu, spełniły oczekiwania komitetów sterujących projektami?
- 15:00 E-administracja w JST – w perspektywie eksperta Jerzy Paczocha (Stowarzyszenie Inżynierów Telekomunikacji) Aktualnie kończą się projekty realizowane w perspektywie finansowej lat 2014-2020, a nabory do nowej 2021 do 2027 nie zostały jeszcze rozpoczęte. W realizowanych projektach widać było rozwój e-usług w urzędach i jednostkach podległych od najbardziej potrzebnych do wyszukanych i infrastruktury informatycznej oraz różnicowanie pod względem mieszkańców od ok. 6 tys. do kilkuset tysięcy mieszkańców, a zadania ustawowe musza być realizowane te same. Pojawiły się nowe wyzwania i zadania związane z pandemią oraz zmiana sytuacji międzynarodowej, co prowadzi do pojawienia się nowych zagrożeń... czytaj dalej
- 15:30 Zakończenie konferencji
Prelegenci
Odpowiedzialny za rozwój kanału partnerskiego w obszarze Professional Display
Od przeszło 20 lat związana z administracja publiczną w dziedzinie wdrażania projektów infrastrukturalnych z wykorzystaniem funduszy europejskich. Od 2014 roku nadzoruje wdrażanie projektów infrastrukturalnych w branży telekomunikacyjnej mających na celu wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do Internetu. Aktywnie uczestniczy w kreowaniu interwencji publicznych, mających na celu pobudzenie inwestycji prywatnych w sieci telekomunikacyjne nowej generacji z wykorzystaniem środków z funduszy europejskich zarówno w formie dotacji jak i instrumentów finansowych.
Absolwent Politechniki Warszawskiej Wydziału Elektroniki i studiów magisterskich Akademii Obrony Narodowej Wydział Strategiczno-Obronny kierunek bezpieczeństwo narodowe spec. zarządzanie bezpieczeństwem.
Ekspert z zakresu telekomunikacji. Posiada wieloletnie doświadczenie pracach rozwojowych, wdrożeniowych i konsultingowych w zakresie sieciowych systemów informatycznych, teleinformatycznych, sieci korporacyjnych, inżynierii ruchu, jakości sieci i usług telekomunikacyjnych oraz infrastruktury telekomunikacyjnej.
Ekspert oceniający wnioski na dofinansowanie ze środków UE w programach POPC, RPO i INTERREG.
Wykłada na Wydziale Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne.
Członek Komitetów Technicznych PKN nr 182 ds. Ochrony informacji w systemach teleinformatycznych oraz KT 306 ds. Bezpieczeństwa Powszechnego i Ochrony Ludności.
Członek Zarządu Stowarzyszenia Inżynierów Telekomunikacji.
Obszary zainteresowań: usług; i sieci telekomunikacyjne: kierunki rozwoju, bezpieczeństwo aspekty regulacyjne, zarządzanie kryzysowe oraz społeczeństwo informacyjne i e-administracja.
Prawnik w kancelarii Andersen w Polsce. Ekspert specjalizujący się w kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych, bezpieczeństwa informacji i prawa nowych technologii. Pełni funkcję Inspektora Ochrony Danych dla kilku podmiotów w Polsce i innych krajach europejskich. W swojej karierze przeprowadził ponad 50 audytów w zakresie ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji oraz ok. 100 szkoleń z tego zakresu. Jest audytorem wiodącym systemu zarządzania bezpieczeństwa informacji wg normy ISO/IEC 27001. Należy również do Stowarzyszenia Praktyków Ochrony Danych.
W firmie odpowiedzialny za sektor public. Pierwsza linia wsparcia Inwestorów z branży uczelnianej, medycznej, muzealnej. Od kilkunastu lat sprawnie działa zarówno w zakresie samego prawa PzP jak i komunikacji na linii projektant – Inwestor – wykonawca. Na Zamówieniach publicznych zjadł zęby, a przy okazji nieco posiwiał. Absolwent Uniwersytetu Zielonogórskiego na kierunku Elektrotechnika. Prywatnie mąż żony i ojciec dwóch młodych piłkarzy oraz miłośnik dobrej muzyki.
Krzysztof Stawiski w firmie Samsung od 5 lat związany z szeroko pojętym wyświetlaniem, zaczynając od nabiurkowych monitorów LCD po profesjonalne rozwiązania Digital Signage. W obecnie zajmuje się współpracą i wsparciem klienta w sektorze medycznym, by technologie wyświetlania profesjonalnego oferowane przez Samsung mogły służyć, pomagać i ułatwiać pracę z pacjentami.
Z branżą informatyczną związany od 22 lat, z branżą storage ponad 17 lat. Od początku kariery związany z firmami dystrybucyjnymi, gdzie odpowiadał za handel szeregiem produktów, w tym: NetApp, Sun Microsystems, HDS, Quantum, Symantec, VMware oraz HUAWEI. Obecnie nadal pracuje z rozwiązaniami IT takimi jak Exagrid, CISCO, Microsoft, Supermicro oraz NetApp.
Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu wyniesione z sektora prywatnego i publicznego. Od lat zajmuję się współtworzeniem wielu projektów i produktów, także w branży IT.
Staram się być na bieżąco z nowinkami w świecie muzyki, filmu, spraw społecznych i technologii.
OAbsolwent Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania i Politechniki Warszawskiej. Od kilkunastu lat zajmuje się wdrażaniem i rozwojem systemów i e-usług dla przedsiębiorców. Uczestniczył w realizacji wielu projektów e-Administracji, m.in. CEIDG, biznes.gov.pl, Platforma Elektronicznego Fakturowania.
Od ponad 10 lat związany z branżą Contact Center w sektorze prywatnym.
Wyznaczony z ramienia sponsorów biznesowych, aktywnie uczestniczył w pracach koncepcyjnych oraz konsultacjach zespołów projektowych wdrożeń m.in.: projektu Jednego Numeru Obywatelskiego dla Mieszkańców miasta Wrocławia oraz zastosowania systemu klasy CRM w działaniach Urzędu Miejskiego Wrocławia.
Obecnie Kierownik Teleinformatycznego Centrum Obsługi Mieszkańców UMW.
Odpowiada między innymi za stronę: analityczną, optymalizację procesów oraz jakość i standardy obsługi Mieszkańców w elektronicznych kanałach komunikacji.
W dotychczasowym doświadczeniu zawodowym bliskie mu są idee zarządzania organizacji uczących się oraz filozofia jakości Kaizen.
Marta zajmuje się rozwojem sieci klientów i partnerów A+V nie tylko w Polsce ale też za granicą. Doradza w zakresie cyfryzacji biur, adopcji nowych technologii do pracy hybrydowej oraz wzrostu satysfakcji i zaangażowania pracowników, dzięki standaryzacji i odpowiednio dobranym rozwiązaniom audiowizualnym. Absolwentka Gdańskiego AWFiS oraz Manchester Metropolitan University w Wielkiej Brytanii, a prywatnie mama i muzyk.
Z resortem gospodarki związany od 2018 roku. Zajmuje się zagadnieniami związanymi z elektronicznym obiegiem dokumentów. Ekspert z ramienia MRiT w strukturach Stowarzyszenia OpenPeppol, reprezentował Polskę w pracach Europejskiego Wielostronnego Forum Elektronicznego Fakturowania (EMSFEI).
W świat IT wszedł jako małe dziecko wraz ze swoim pierwszym komputerem Amiga 500. Absolwent Politechniki Poznańskiej oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zawodowo przygodę z bezpieczeństwem zaczął jako audytor normy 27001. Certyfikowany inżynier rozwiązań bezpieczeństwa wiodących producentów. Od kilku lat jest trenerem Autoryzowanego Centrum Sonicwall-a w Polsce. Drugi rok z rzędu posiadacz tytułu Technical Master.
Tomasz Mackiewicz jest absolwentem kierunku mechanika i budowa maszyn, (specjalność projektowanie i modelowanie komputerowe) na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej, którą ukończył w 2008 r. Już wcześniej, w czasach technikum mechanicznego, fascynowała go branża samochodowa, którą szybko wybrał jako kierunek swojej ścieżki zawodowej. Prawdziwą przygodę z motoryzacją rozpoczął niedługo po studiach, jako stażysta w dziale produkcji pilotażowej w Volkswagen Poznań. Dwa spędzone tam lata umożliwiły mu dokładne poznanie procesu wdrażania nowych produktów i rozbudziły ciekawość do poznawania innych aspektów pracy tego samochodowego giganta. Zaowocowało to przenosinami do działu zajmującego się
zakupem towarów i usług, a dalej, już jako specjalista, do działu zapewnienia jakości. Na tym odcinku swojej pracy zawodowej Tomasz Mackiewicz wiedział już o procesie powstawania samochodów niemalże wszystko. Przełomowym rokiem w jego karierze zawodowej był 2014, kiedy dołączył do działu personalnego poznańskiego Volkswagena z zadaniem budowy centrum
szkoleniowego. Solidne techniczne wykształcenie, znajomość zarówno produkcji, jak i procesu zakupowego zaowocowały budową i uruchomieniem jednego z najnowocześniejszych centrów szkoleniowych w ramach struktur Volkswagen Poznań, co Tomasz Mackiewicz zalicza do swoich kluczowych osiągnięć zawodowych.
Pracując przy powstawaniu centrum szkoleniowego równolegle wpierał rozwój nowo powstałej fabryki Volkswagena w pod wrzesińskich Białężycach, gdzie odpowiadał za rozwijanie technicznych kompetencji pracowników produkcji. Do jego zadań należało m. in. współtworzenie programów szkoleniowych dopasowanych do potrzeb zarówno pracowników, jak i przedsiębiorstwa. Rozwijająca się w okolicy Wrześni branża motoryzacyjna okazała się fascynującym środowiskiem do podejmowania dalszych kroków zawodowych – w grudniu 2018 roku Tomasz Mackiewicz objął stanowisko kierownika Centrum Badań i Rozwoju
Nowoczesnych Technologii – nowej placówki oświatowej, której organem prowadzącym jest powiat wrzesiński. Od września 2020 pełni funkcje wicedyrektora w Powiatowym Centrum Edukacji Zawodowej we Wrześni. Od października 2020 Tomasz Mackiewicz pełni funkcję członka rady w Wielkopolskiej Regionalnej Radzie Przemysłu Przyszłości. Od marca 2021 jest członkiem grupy eksperckiej dotyczącej komponentu gospodarki w ramach prac nad aktualizacją Krajowej Polityki Miejskiej. Od kwietnia 2021 jest członekiem grupy roboczej ds. sztucznej inteligencji w Ministerstwie Cyfryzacji.
Inżynier, absolwent MBA, z szerokim doświadczeniem i wiedzą w obszarze IT, zarządzania oraz sprzedaży. Kiedyś efektywnie wspierał IT w instytucjach publicznych, dziś jako szef oddziału SENETIC w Warszawie, odpowiada za ekspercki nadzór i doradztwo w zakresie obsługi informatycznej. Stworzył wysokiej klasy zespół certyfikowanych inżynierów, z którymi wspólnie dba aby dane Twojej firmy były bezpieczne i przetwarzane zgodnie z wszelkimi normami. Sprawnie i umiejętnie kieruje Service Desk wewnątrz organizacji oraz klientów SENETIC. Działa w oparciu o najlepsze praktyki ITIL. Wykładowca studiów podyplomowych w Akademii Leona Koźmińskiego. Entuzjasta nowych technologii i niestandardowych rozwiązań. Pasjonat fotografii.
Sponsorzy i partnerzy
Sponsorzy
Od chwili założenia firmy w koreańskim Suwon w 1969 roku Samsung Electronics urosła do rangi lidera w zakresie rozwiązań informatycznych i obecnie posiada ponad 200 oddziałów na całym świecie. Oferta firmy obejmuje sprzęt gospodarstwa domowego, taki jak telewizory, monitory, lodówki i pralki, a także wiodące produkty z branży telekomunikacyjnej, takie jak smartfony i tablety. Firma Samsung pozostaje również zaufanym dostawcą kluczowych komponentów elektronicznych, takich jak pamięć DRAM i inne półprzewodniki. Priorytetem firmy Samsung jest tworzenie i dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług, które poprawiają komfort i ułatwiają życie klientom z całego świata. Firma Samsung pragnie przynosić pozytywne zmiany w społeczności globalnej poprzez ciągłe poszukiwanie przełomowych innowacji i tworzenie wartości.Motto, które definiuje wizję przyszłości Samsung Electronics, brzmi: "Inspirować świat, tworzyć przyszłość".
Odwiedź stronę →
Senetic powstał w 2009 roku w Polsce, od samego początku dążąc do międzynarodowej ekspansji. Pierwszy zagraniczny oddział otworzyliśmy w 2010 roku, w Wielkiej Brytanii, a w kolejnych latach systematycznie poszerzaliśmy obszar działania o kolejne kraje. Obecnie mamy 27 spółek na całym świecie i prowadzimy sprzedaż w 151 krajach. Jesteśmy wiodącym dostawcą najwyższej klasy urządzeń sieciowych, serwerowych, oprogramowania i sprzętu IT dla małych i średnich firm. Specjalizujemy się także w dostarczaniu usług chmurowych Microsoft dla biznesu: Office 365, Azure oraz SharePoint oraz w rozwiązaniach do Wirtualizacji i Backupu – Vmware i Veeam Nieustannie rozwijamy nasze kompetencje, a nasi specjaliści chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z Klientami. Wspieramy nie tylko na etapie wyboru odpowiedniego sprzętu czy oprogramowania, nasz zespół inżynierów jest gotowy wdrożyć zakupione rozwiązania i wspierać naszych klientów w utrzymaniu infrastruktury.
Odwiedź stronę →
Arrow ECS dostawca technologii wspierający rozwój wydajnych, praktycznych i kompleksowych rozwiązań informatycznych łączycych różne technologie w celu zaspokojenia sprecyzowanych potrzeb biznesowych. W ofercie znajdują się systemy, które w pełny sposób prezentują rozwiązania pamięci masowych, zabezpieczeń infrastruktury oraz oprogramowania w złożonym środowisku IT. Kompleksowe rozwiązania w zakresie infrastruktury IT i wiedza techniczna czynią nas liderem na rynku Value Added Distribution, czyli dystrybutorów z wartością dodaną. Nasze zasoby i programy pomagają Partnerom się rozwijać, wydajniej działać oraz przekształcać biznes tak, by móc szybko dostosować się do zmieniającego się rynku.
Odwiedź stronę →
ANDERSEN to międzynarodowe stowarzyszenie firm doradczych i kancelarii prawnych skupiających ponad 9 000 specjalistów, w ponad 230 lokalizacjach na świecie. Jako ANDERSEN W POLSCE tworzymy zespół blisko 120 doświadczonych adwokatów, radców prawnych, doradców podatkowych, ekonomistów i księgowych, oferujących kompleksową obsługę prawną, najwyższej klasy doradztwo podatkowe, obsługę w zakresie cen transferowych i outsourcing księgowy. Nasze biura znajdują się w Warszawie, Katowicach i Toruniu.
Odwiedź stronę →
A+V Sp. z o.o. wspiera uczelnie, doradzając w zakresie zwiększenia jakości kształcenia poprzez zastosowanie nowoczesnych technologii audiowizualnych i wideokonferencyjnych. Eksperci pomagają dobrać odpowiednie rozwiązania dla uczelni, które dedykowane są do prowadzenia zajęć w trzech trybach: hybrydowym, w pełni stacjonarnym oraz w pełni zdalnym. A+V stworzyło własny standard audiowizualny i wideokonferencyjny dla uczelni, który zawiera opis funkcjonalności sal, wyposażenie oraz korzyści płynące w dostosowaniu infrastruktury AV do zajęć hybrydowych.
Eksperci A+V posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów dla uczelni oraz liczne certyfikaty potwierdzające znajomość najnowocześniejszych technologii w branży.
Partnerzy
SonicWall to światowej wielkości producent znany głównie z firewalli (NGFW) oraz bezpieczeństwa sieciowego, w tym Secure Mobile Access - innowacyjne rozwiązanie do zarządzania zdalnymi dostępami (np. przy pracy zdalnej), Email Security – kompletna ochrona maili, Cloud Edge Secure Access – bezpieczny dostęp do zasobów w chmurze. Wykorzystywana technika sandbox (zarówno cloud lub on-premise) jest w SonicWall naturalna i bezproblemowa. Całość portfolio produktów zamykają przełączniki sieciowe oraz Access Pointy WiFi. Wszystkie produkty SonicWall mogą być nadzorowane centralnie przy pomocy Network Security Manager.
Odwiedź stronę →
Podziel się wiedzą jako prelegent
Szukamy ekspertów gotowych opowiedzieć o realnych wdrożeniach.
Zgłoś prelekcję → WspółpracaZostań partnerem
Jesteśmy otwarci na współpracę partnerską przy tej konferencji.
Zostań partnerem →