Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

 • To event minęło.

PV GiagCon

lipiec 8 @ 09:30 - 14:30

Szczegóły

Data:
lipiec 8
Czas:
09:30 - 14:30
Wydarzenie Category:

Miejsce

ONLINE
Polska

Na skróty:

 • O konferencji
 • Agenda
 • Kontakt
 • Firmy
 • Prelegenci
 • REJESTRACJA

  Udział w konferencji jest bezpłatny

  Wypełnienie wszystkich pól jest wymagane

  Adres email (wymagane)

  Imię (wymagane)

  Nazwisko (wymagane)

  Stanowisko (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  Branża (wymagane)

  Decyzyjność (wymagane)

  Miejscowość (wymagane)

  Kod pocztowy firmy (wymagane)

  Ulica firmy (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Skąd dowiedzieli się Państwo o konferencji?

  Uwagi

  Oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności i regulaminem, i ją akceptuję.

 • CALL FOR PAPERS

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Firma (wymagane)

  Stanowisko (wymagane)

  Konspekt

  Oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności i regulaminem, i ją akceptuję.

  Szanujemy Państwa prywatność. Jeżeli z jakichkolwiek względów nie są Państwo w stanie zaakceptować warunków regulaminu udziału w szkoleniu, a chcieliby Państwo w nim uczestniczyć, prosimy o kontakt mailowy: gigacon@gigacon.org

O KONFERENCJI:

Zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji poświęconej zagadnieniom fotowoltaiki. W trakcie tego spotkania porozmawiamy o szansach i wyzwaniach stojących przed firmami zajmującymi się tym tematem. Omówimy także jak energia pozyskiwana ze słońca wykorzystywana jest w Polsce, a jak w Europie.

PROPONOWANA TEMATYKA:

bezpieczeństwo instalacji PV
sposoby zakupu energii z instalacji fotowoltaicznych
uzgodnieniamia projektów PV
ochrona przeciwpożarowa

UDZIAŁ W KONFERENCJI BEZPŁATNY*!

Wymagane jest JEDYNIE wypełnienie formularza rejestracji – odnośnik znajduje się pod agendą.

* Opłata rejestracyjna wyłącznie dla przedstawicieli firm fotowoltaicznych (producenci, dystrybutorzy itp.) sprzedających rozwiązania z zakresu zagadnień poruszanych na konferencji oraz firm konsultingowych świadczących usługi z zakresu tej tematyki  – 500 PLN + VAT

ZAREJESTROWANYM UCZESTNIKOM ZAPEWNIAMY:

* możliwość udziału w wybranych wykładach
* możliwość otrzymania potwierdzenia udziału w konferencji (podbicie delegacji/zaświadczenia w trakcie spotkania lub wystawienie certyfikatu uczestnictwa po wydarzeniu)
* dostęp do materiałów pokonferencyjnych


ZAPREZENTUJ SWOJĄ FIRMĘ!

Firmy, które posiadają rozwiązania dotyczące fotowoltaiki zainteresowane są zaprezentowaniem swoich produktów podczas konferencji, zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą marketingową. Do wyboru m.in.: wykład 20 – 45 minut / stoisko / insert / lista kontaktów / informacje o udziale firmy w newsletterach i inne.
Kontakt: karina.strojek@gigacon.org

Propozycje wykładów merytorycznych (call for papers), patronaty medialne, kontakt z uczestnikami: oliwia.rademacher@gigacon.org

Agenda

AGENDA

10:00Rozpoczęcie konferencji
10:05 – 10:30Jak proponowane zmiany w nowelizacji prawa energetycznego i ustawy OZE mogą wpłyną na rozwój fotowoltaiki w Polsce.
– Bogdan Szymański (Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV)

10:35 – 11:05Czy warto inwestować w wiedzę dotyczącą instalacji fotowoltaicznych
– Łukasz Kotula (Corab)
W Polsce jest już ponad 500 000 mikroinstalacji fotowoltaicznych. Ministerstwo Klimatu chce podwojenia tej liczby. Branża PV rozwija się w imponującym tempie. W ślad za tym rośnie liczba firm instalacyjnych i zapotrzebowanie na wykwalifikowanego pracowania. Jak zdobyć wiedzę potrzebną w branży? Jak rozwijać siebie i swoich pracowników, by instalacje były bezpieczne i wysokiej jakości?
11.10 – 11.40Nowa jakość w komercyjnych i przemysłowych instalacjach PV.
– Mariusz Potocki (SolarEdge)
SolarEdge wprowadza na rynek nowy trójfazowy falownik z technologią Synergy, o mocy do 120kW. Rozwiązanie to wprowadza na rynek funkcję wstępnego przekazania do eksploatacji, umożliwiając instalatorom pełną i automatyczną walidację komponentów systemu na każdym etapie instalacji przed podłączeniem do sieci, skracając czas instalacji i redukując dodatkowe koszty.
Oferując zarówno wyższą wydajność, jak i skalowalność, nowe rozwiązanie SolarEdge jest gotowe do magazynowania, aby sprostać zmieniającym się potrzebom energetycznym. Lekka, modułowa konstrukcja składa się z 2-3 identycznych jednostek Synergy sterowanych za pomocą pojedynczego interfejsu zarządzania Synergy Manager, co również ma na celu zwiększenie łatwości serwisowania i uproszczenie sterowania systemem.Oprócz zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa SolarEdge, w tym zintegrowanego zabezpieczenia przed zwarciem łukowym i szybkiego wyłączania, rozwiązanie wprowadza dodatkowe zabezpieczenia z wbudowanymi czujnikami termicznymi na zaciskach DC i AC, a także urządzenia przeciwprzepięciowe.
11:45– 12:15Chcesz zoptymalizować koszty i wybrać najnowsze rozwiązanie na rynku instalacji komercyjnych o inteligentnym wnętrzu i wytrzymałej obudowie? Poznaj Tauro.
– Michał Kściuczyk (Fronius)
Fronius Tauro jest solidnym falownikiem do rozwiązań komercyjnych o bardzo wysokiej wydajności. Można go zainstalować w niechronionym miejscu w najbardziej ekstremalnych warunkach (ciepło, zimno, kurz). Falownik ten, jak żaden inny, pozwala na elastyczne planowanie systemu, i tym samym na minimalizację kosztów inwestycji BOS*. Dzięki temu niewątpliwie jest pierwszym wyborem dla komercyjnych instalacji.* koszty BOS (ang. Balance of System) obejmują wszystkie dodatkowe wydatki, m. in. na okablowanie, skrzynki DC, rozdzielnice, itp.
12:20 – 12:50Wskaźnik AIEM – Alter Inteligent Effective Measure – Wskaźnik użyteczności ekonomiczno – technicznej komponentów energii solarnej. Zarzadzenie wiedzą w przedsiębiorstwie.
– Zbigniew Wasielewski (Alter Energia Sp. z o.o.)
12.55 – 13.05ACTION – Twój dystrybutor z wartością dodaną: szeroka oferta rozwiązań z zakresu fotowoltaiki… i nie tylko.
– Grzegorz Budek (ACTION S.A.)
W ofercie naszego działu dystrybucji z wartością dodaną (Action Business Center), prócz produktów topowych producentów fotowoltaiki, oferujemy też rozwiązania z zakresu inteligentnego domu, monitoringu wizyjnego, instalacji sieciowych przewodowych i bezprzewodowych, zasilania awaryjnego i wiele innych. Dodatkowo oferujemy: ceny do negocjacji, elastyczne warunki dostawy (do 24h w Polsce, 48h zagranicą), atrakcyjne rabaty i linie kredytowe, gwarancję i serwis, bogatą ofertę szkoleń i webinarów.
13.05 – 13:25 Problem z napięciem w sieci? Likwidujmy przyczynę, nie skutek.
– Mariusz Jackiewicz (Solplanet)
„Na Solplanet można polegać” to motto przyświeca każdemu naszemu działaniu. Zapewniamy lokalną obsługę, lokalne wsparcie techniczne. Chcemy uprościć pracę Instalatorom by była miła i przyjemna.
W obecnych czasach dynamicznie rozwijającego się rynku PV stajemy przed nowymi wyzwaniami. Problem, który zaczyna się pojawiać coraz częściej jest związany ze wzrostem napięcia w sieci.
Jak więc poradzić sobie z tym problemem? Temat jest szeroki. Podejmujemy się tego zadania i wspieramy naszych Instalatorów. Podczas spotkania wstępnie omówimy na co zwracać uwagę, jak robić podstawowe pomiary przed podłączeniem falownika, na co zwrócić szczególną uwagę i jak radzić sobie z problemami.
13:30 – 13.50Magazynowanie energii w kontekście wirtualnych elektrowni oraz wodoru.
– Michał Kitkowski (Sunsol)
Wraz ze zwiększoną penetracją odnawialnych źródeł energii coraz bardziej palącym problemem jest magazynowanie i wykorzystywanie produkowanych nadwyżek z oze. Omówię kwestie związane z zarządzaniem energią i wykorzystaniem wirtualnych elektrowni oraz zbliżającą się erę wodoru.
13:50Zakończenie konferencji

Organizator zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w agendzie. Ostateczny program wysyłany jest zarejestrowanym Uczestnikom drogą mailową na kilka dni przed wydarzeniem.

KONTAKT

Kontakt

FORMULARZ REJESTRACJI

Udział w konferencji jest bezpłatny

Wypełnienie wszystkich pól jest wymagane

Adres email (wymagane)

Imię (wymagane)

Nazwisko (wymagane)

Stanowisko (wymagane)

Nazwa firmy (wymagane)

Branża (wymagane)

Decyzyjność (wymagane)

Miejscowość (wymagane)

Kod pocztowy firmy (wymagane)

Ulica firmy (wymagane)

Telefon (wymagane)

Skąd dowiedzieli się Państwo o konferencji?

Uwagi

Oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności i regulaminem, i ją akceptuję.

karusia

KARINA STROJEK

Kierownik projektu – kontakt z Wystawcami
e-mail: karina.strojek@gigacon.org
mobile: +48 600-677-473

Oliwia Rademacher

Kontakt dla Uczestników, Prelegentów i Patronów:
oliwia.rademacher@gigacon.org
tel. 506-981-931

 

Propozycje wystąpień merytorycznych prosimy zgłaszać mailowo lub wypełnić formularz dostępny w zakładce na górze tej strony.
Więcej o wystąpieniach: https://gigacon.org/cfp_2019/

Patron Honorowy

Sponsor Konferencji

Partner

Firma uczestnicząca

Patroni medialni

Prelegenci

Bogdan Szymański

Bogdan Szymański

Prezes Zarządu w Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV

Współzałożyciel i prezes Stowarzyszenia Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV. wykładowca akademicki Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie. Członek zarządu GLOBEnergia. Autor wielu kursów min „Eko-Gmina”, „Samorządowy Menedżer ds. Energii” czy szkoleń z zakresu systemów fotowoltaicznych m.in. Solar+. Autor wielu poradników, w tym książki “Instalacje fotowoltaiczne”.

Łukasz Kotula

Łukasz Kotula

Dyrektor działu szkoleń w firmie Corab

Łukasz Kotula dyrektor działu szkoleń w firmie Corab, największego polskiego producenta systemów fotowoltaicznych. Uczestnik wielu szkoleń, debat czy wystąpień. Aktywnie działa w stowarzyszeniach branżowych. Współpracował przy realizacji wielu projektów fotowoltaicznych, w tym dużych rozwiązań farmowych.W branży fotowoltaicznej od 2014 roku

Mariusz Potocki

Mariusz Potocki

Commercial Sales Manager w firmie SolarEdge

Związany z energią odnawialną od 2005 roku. Z racji wykształcenia w obszarze hydrologii i meteorologii, początkową działalność skoncentrował na energetyce wodnej.
Wraz z zespołem z IMGW zajmował się analizą zasobów wiatru w Polsce, wykorzystanych w przyszłym planowaniu lokalizacji pod elektrownie wiatrowe.
W latach 2007-2015 manager projektów wiatrowych, rozwijając wdrożenie projektów turbin wiatrowych niemieckiej firmy Enercon wraz z bydgoską spółką.
Od 2007 roku związany z fotowoltaiką. W latach 2008-2015 początkowo jako Manager ds. Logistyki następnie Dyrektor Produkcji w fabryce Solar-Future-Energy, jednej z pierwszych polskich fabryk modułów fotowoltaicznych. W latach 2010-2012 zaangażowany w realizację projektów farm fotowoltaicznych w Bułagarii i we Włoszech.
W 2012-2013 roku rozwijał sieć sprzedaży mikro-instalacji na Sycylii, na bazie modułów PV wyprodukowanych w Polsce.
Od 2015 po założeniu własnej firmy doradczej w obszarze OZE, jako Business Development Manager związany z rynkiem produkcyjnym modułów PV w Polsce jak i za granicą.
Zaangażowany w promocję i rozwój polskich przedsiębiorstw na takich rynkach jak Australia, Gruzja, Ukraina oraz Zjednoczone Emiraty Arabskie.
Od 2019 roku związany z izraelską spółką SolarEdge Technologies na stanowisku Commercial Sales Manager.

Michał Kitkowski

Michał Kitkowski

Prezes SunSol

Mariusz Jackiewicz

Mariusz Jackiewicz

Regional Technical Engineer Solplanet

Grzegorz Budek

Grzegorz Budek

Inżynier Działu Fotowoltaika ACTION S.A.

Michał Kściuczyk

Michał Kściuczyk

Fronius Polska Sp. z o.o.

Michał Kściuczyk jest absolwentem Śląskich Technicznych Zakładów Naukowych w Katowicach, które ukończył w 2000 roku. Zdobyte wykształcenie w automatyce i aparaturze kontrolno-pomiarowej wykorzystywał zawodowo przez kilkanaście lat instalując linie technologiczne w zakładach przemysłowych.
W 2005 ukończył studia w Górnosląskiej Wyższej Szkole Handlowej o specjalizacji Informatyka w Zarządzaniu Przedsiębiorstwem.
W firmie Fronius Polska Sp. z o.o. pracuje od początku 2018 roku. jako pracownik działu Wsparcia Technicznego. Uwielbia dzielić się wiedzą, dlatego prowadzenie szkoleń technicznych dla Instalatorów to dziedzina, którą realizuje i którą stale rozwija.
Prywatnie pasjonat programów graficznych i tworzenie muzyki w DAW.

Zbigniew Wojciech Wasielewski

Zbigniew Wojciech Wasielewski

Prezes Zarządu Alter Energia Sp. z o.o.

Absolwent Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na specjalnościach Zarządzanie zasobami ludzkimi (studia licencjackie) oraz Ekonomia globalna i menedżerska (magisterskie). Na Wydziałach Ekonomii oraz Zarządzania UEP ukończył studia podyplomowe w specjalizacji: Green controling & finanse, zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy oraz organizacja i zarządzanie. Dotychczasowe doświadczenia zawodowe: Pełnomocnik zarządu ds. Ochrony Danych Osobowych, Pełnomocnik Zarządu ds. OZE, Specjalista ds. BHP, Członek Rady Nadzorczej, Z-ca Kierownika WTP, Specjalista ds. Logistyki, Auditor wewnętrzny systemu zarządzania jakością wg. Normy ISO 9001, Prezes Zarządu. W trakcie studiów był członkiem Parlamentu Studenckiego oraz Komisji Koleżeńskiej Uniwersytetu Ekonomicznego. W trakcie studiów rozpoczął pracę zawodową w firmie Alter S.A. Przechodząc przez kolejne szczeble zdobywał doświadczenia w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, logistyki, procesów inwestycyjnych, zarządzania zasobami ludzkimi. Ukończył szereg kursów m.in.: OZE-A/22/00003/14 Zaświadczenie nr 0314 0004 2016 03 – Systemy fotowoltaiczne (zgodnie z art.20h ust. 2 ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. – Prawo Energetyczne (Dz. U. z 2012 poz. 1059, z późn. zm.) – RES Trainer Sp. z o.o.; Certyfikat nr POP/13/03/07 – Pełnomocnik Zarządu ds. Systemów Zarządzania jakością wg normy ISO 9001; Auditor Wewnętrznych Systemów Zarządzania Jakością wg. Normy ISO 9001; Certyfikat 415/Z/2012/TB/CERT – Auditor wewnętrzny systemu zarządzania bezpieczeństwem i Higieną pracy zgodnie z normą PN-N-18001:2004; Zaświadczenie o ukończeniu Seminarium z zakresu przeprowadzania audytu wewnętrznego systemu zarządzania BHP zgodnie z Normą PN-N18001:2004. Członek Wielkopolskiej Platformy Wodorowej Autor artykułów odnośnie zagadnień związanych z Alternatywnymi Źródłami Energii i wykorzystaniu ich przez Samorządy i podmioty gospodarcze. Aktywny uczestnik większości konferencji związanych z branżą fotowoltaiczną oraz efektywnością inwestycyjną. Członek Wielkopolskiej Platformy Wodorowej, Członek Platformy przeciwpożarowej PAP24, Wieloletni audytor instalacji fotowoltaicznych z zakresu mikro, małych i wielkopowierzchniowych instalacji.

O NASZYCH WYSTAWCACH:

SolarEdge

SolarEdge

SolarEdge jest światowym liderem w dziedzinie inteligentnych technologii energetycznych. Wykorzystując światowej klasy możliwości inżynieryjne i koncentrując się na innowacjach, SolarEdge tworzy inteligentne rozwiązania energetyczne, które napędzają przyszły postęp technologiczny. SolarEdge opracowało inteligentny falownik, który zmienił sposób pozyskiwania i zarządzania energią w systemach fotowoltaicznych (PV). Zoptymalizowany falownik SolarEdge DC dąży do maksymalizacji produkcji energii przy jednoczesnym obniżeniu kosztów energii produkowanej przez system PV. Kontynuując rozwój inteligentnej energii, SolarEdge adresuje szeroki zakres segmentów rynku energetycznego poprzez PV, magazynowanie, ładowanie EV, akumulatory, UPS, układy napędowe pojazdów elektrycznych i rozwiązania usług sieciowych. SolarEdge posiada swoją witrynę internetową, dostępną pod adresem solaredge.com

Corab

Corab

Corab to największy polski producent systemów mocowań modułów fotowoltaicznych oraz dystrybutor najlepszych rozwiązań z branży PV. Na rynku aktywnie działa od blisko 30 lat, zdobywając wiedzę i doświadczenie w elektronice oraz produkcji wyrobów ze stali i aluminium. Misją firmy jest produkcja i sprzedaż wyrobów najwyższej jakości spełniających wymogi bezpieczeństwa użytkowania, które zapewniają satysfakcję naszych Partnerów i Klientów. W ofercie posiada systemy na dach skośny i płaski, konstrukcje wolnostojące budowane na gruncie czy fundamencie oraz CARPORTY.

Produkcja odbywa się w nowoczesnym Zakładzie produkcyjnym w Bartoszycach w procesach automatycznych i półautomatycznych. Nad jakością wyrobów czuwa kontrola jakości oraz zewnętrzna jednostka certyfikująca. Potwierdzeniem najwyższych standardów i poszanowania norm europejskich jest certyfikat TÜV Rheinland Polska Monitoring+Testing.

Wielokrotnie firma została nagrodzona za innowacyjne rozwiązania i wysoką jakość swoich produktów. Również w dystrybucji komponentów dużą wagę przywiązują do jakości wykonania oraz rzetelności i stabilnej pozycji producenta.

Od blisko 2 lat firma Corab wraz z najlepszymi firmami instalacyjnymi tworzą sieć partnerską Corab Partner. Jest to porozumienie współpracy i wzajemnego wsparcia na wielu płaszczyznach, m.in. handlowej, technicznej, marketingowej. Do sieci mogą przystąpić jedynie podmioty stabilne finansowo, posiadające doświadczenie w branży.

SunSol

SunSol

SunSol powstał w 2013 r. kiedy nie było jeszcze żadnego ustawodawstwa związanego z PV w Polsce. Nasz pierwszy montaż odbył się w Bieszczadach i zasilał jurtę odciętą od cywilizacji. Firma ewoluowała wraz z rynkiem i z 2 osobowej firmy urośliśmy do 80 osobowej organizacji. Cały czas powtarzam, że firma to ludzie, dlatego staram się uciec od korporacyjnych standardów i prowadzić firmę razem z zespołem w ludzki i przyjazny sposób. W najbliższym czasie planujemy umocnienie swojej pozycji w rynku komercyjnym oraz rozwój kompetencji w technologiach wodorowych. Jesteśmy w trakcie budowy zeroemisyjnej siedziby oraz dalszego rozwoju firmy o kolejne lokalizacje stacjonarne. Naszą ofertę od lat sukcesywnie poszerzamy o nowe usługi, na dzień dzisiejszy znajdują się w niej oprócz fotowoltaiki – magazyny energii, pompy ciepła, ładowarki do samochodów elektrycznych, a w tym roku dołączyliśmy również carporty.

Solplanet

Solplanet

Solplanet, to marka falowników należących do firmy AISWEI, która specjalizuje się w projektowaniu, rozwoju i produkcji inwerterów fotowoltaicznych od 2007 roku.

Roczna zdolność produkcyjna fabryki to 6 GW.

Falowniki Solplanet objęte są 10 letnią gwarancją, którą można przedłużyć do 15 i 20 lat, a certyfikat gwarancyjny pobrać ze strony internetowej producenta.

W ofercie Solplanet dostępne są falowniki 1-fazowe i 3-fazowe, od 1 do 50 kW, jak również system do monitorowania i zarządzania instalacją.

Solplanet zapewnia lokalny serwis na terenie całego kraju za pośrednictwem firmy Fixit S.A., z infolinią techniczną dedykowaną zarówno dla Instalatora, jak i dla Użytkownika, czynna od poniedziałku do piątku pod numerem +48 13 4926109.

Program Solplanet 200+ to program promocyjny dla Instalatorów, w którym za każdy zainstalowany inwerter można otrzymać 200 zł w formie karty Solplanet Mastercard. Akcja obowiązuje do końca 2021 r. Promocją objęte są wszystkie modele falowników. Szczegóły na https://solplanet.net/zwrotgotowki

ACTION S.A.

ACTION S.A.

ACTION S.A. - dystrybutor z 30-letnim doświadczeniem, na 7. miejscu rankingu Computerworld TOP200 największych firm informatycznych działających w Polsce w 2019 r. Od 2019 roku dynamicznie rozwijający ofertę z zakresu fotowoltaiki w ramach dywizji z wartością dodaną – ACTION Business Center. W 2020 roku firma obsłużyła 10 tys. klientów biznesowych, a w jej szkoleniach wzięło udział 2700 osób.
www.action.pl

 Fronius Polska Sp. z o.o.

Fronius Polska Sp. z o.o.

To co w roku 1945 rozpoczęło się jako jednoosobowa działalność, jest dzisiaj przedsiębiorstwem, które ustanawia nowe standardy technologiczne w dziedzinach spawalnictwa, fotowoltaiki i ładowania akumulatorów. Na całym świecie zatrudniamy blisko 5440 pracowników, a o naszej innowacyjności niech świadczy to, że jesteśmy w posiadaniu 1264 patentów. Zrównoważony rozwój oznacza dla nas, że kwestie ochrony środowiska i sprawy socjalne traktujemy na równi z wskaźnikami ekonomicznymi. Nasza dewiza jest od zawsze ta sama: chcemy być liderem innowacyjności.

Firma Fronius Polska Sp. z o.o. jest dumnym członkiem Stowarzyszenia Branży Fotowoltaicznej (SBF) „Polska PV” oraz Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa (SITP).

Alter Energia Sp. z o.o.

Alter Energia Sp. z o.o.

Firma Alter Energia Sp. z o.o., której korzenie sięgają 30-letniej historii firmy Alter SA z Tarnowa Podgórnego, jako jednostka badawczo-rozwojowa (B + R) powołana została w 2017 roku. Ideą oraz misją firmy jest promocja dobrych praktyk związanych z alternatywnymi źródłami energii na polskim i europejskim rynku. Głównymi specjalizacjami spółki są fotowoltaika oraz techno`{`1`}`logie wodorowe. Na rynku fotowoltaicznym działają aktywnie już od 2012 roku dzięki zaangażowaniu, oraz pasji zarządu stworzona została jednostka silnie nakierunkowana na wiedzę ekspercką. Model biznesu polskiej myśli ekonomicznej i naukowej składa się z pięciu głównych segmentów gdzie Zapewniają kompleksową obsługę inwestycji opartą o inwestycje w odnawialne źródła energii. Zarządzają projektami B + R, organizują szkolenia eksperckie z zakresu projektowania, BHP, pracy na wysokości, przeglądu lin, budują prototypy, współtworzą strategie marki, dostarczają poszczególne elementy fotowoltaiczne jako autoryzowany europejski dystrybutor. W segmencie fotowoltaicznym są to po aby generować Twoją oszczędność