O WEBINARZE:
Podczas webinarium zostaną zaprezentowane metody zabezpieczenia organizacji podczas zdalnej pracy. Opowiemy Państwu na jakie elementy należy zwrócić uwagę, aby zminimalizować niebezpieczeństwa związane z pracą w domu. Pokażemy jak działają rozwiązania o których będziemy mówić.
Spotkanie jest przeznaczone dla administratorów bezpieczeństwa, szefów IT oraz właścicieli firm, którzy chcą podnieść bezpieczeństwa pracy zdalnej.
UDZIAŁ W WEBINARZE JEST BEZPŁATNY!
Wymagane jest JEDYNIE wypełnienie formularza rejestracji – odnośnik znajduje się pod agendą.
Agenda
AGENDA
10:00–10:10 | Rozpoczęcie webinaru. Podczas krótkiej rozmowy opowiemy o największych zagrożeniach, które niesie za sobą praca zdalna. |
10:10 –10:55 | SMA czyli VPN następnej generacji od SonicWall
|
10:55–11:40 |
Data Loss Prevention – co z danymi wrażliwymi kiedy nie ma nas w biurze? Czy w domu też działa RODO? 1. Możliwości technologii DLP, w tym omówienie tego, co wyróżnia rozwiązanie Forcepoint, m.in.: |
11:40–12:25 |
Czy firewall może jeszcze w czymś lepiej pomóc? Najbardziej unikalne cechy rozwiązań Forcepoint NGFW przydatne w organizacji pracy zdalnej. Co nowego w portfolio? 1. Architektura Systemu |
12:25 –13:10 |
Ochrona poczty z wykorzystaniem rozwiązań SonicWall 1. Wektory ataków oraz sposoby radzenia sobie z nimi |
13:10 | Zakończenie webinaru |
Organizator zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w agendzie. Ostateczny program wysyłany jest zarejestrowanym Uczestnikom drogą mailową na kilka dni przed wydarzeniem.
KONTAKT
Kontakt
Partnerzy

Ingram Micro Sp. z o.o.
To jeden z najprężniejszych i najdynamiczniejszych dystrybutorów z wartością dodaną (VAD) osiągający największe wyniki w sprzedaży produktów sieciowych, Data Center, Security, Data Capture / Point of Sale Division a w szczególności Cisco, IBM (oprogramowanie, sprzęt, serwisy).

SonicWall
Firma SonicWall zapobiega cyberprzestępczości od ponad 25 lat, broniąc małe, średnie i największe przedsiębiorstwa na całym świecie. Dzięki działaniom inżynierów z zespołu Capture Labs Threat Network, wielokrotnie nagradzane rozwiązania wykrywania i zapobiegania naruszeniom bezpieczeństwa sieci w czasie rzeczywistym - połączone z ogromnymi zasobami i wiedzą ponad 18 000 lojalnych partnerów na całym świecie - stanowią szkielet zapewniający bezpieczeństwo ponad dwóm milionom sieci - poczcie e-mail, aplikacjom i danym. To połączenie produktów, innowacji i wsparcia Partnerów zapewnia w czasie rzeczywistym rozwiązania w zakresie cyberobronności dostosowane do specyficznych potrzeb ponad 500 000 firm w ponad 150 krajach na całym świecie.

Forcepoint
Forcepoint to wiodąca firma zajmująca się cyberbezpieczeństwem użytkowników i danych.
Rozwiązania Forcepoint dostosowują się w czasie rzeczywistym do interakcji ludzi z danymi, zapewniając bezpieczny dostęp, a jednocześnie umożliwiając pracownikom tworzenie wartości. Forcepoint jako marka istnieje od 6 lat ale skupia w swym szyldzie firmy które działają w branży dużo dłużej.
W skład wchodzi min, Websense - ponad 25 lat na rynku, Stonesoft od ponad 25 lat, i kilka mniejszych marek.

Maciej Pawelczyk
Posiada ponad 20 letnie doświadczenie w branży IT w tym, w zakresie bezpieczeństwa IT, którym chętnie się dzieli. Prowadzi prelekcje, szkoli oraz wdraża. Interesuje go budowanie i łamanie zabezpieczeń IT, metody ochrony wartości intelektualnej przedsiębiorstw, narciarstwo i żeglarstwo.

Paweł Najsarek
W świat IT wszedł jako małe dziecko wraz ze swoim pierwszym komputerem Amiga 500. Absolwent Politechniki Poznańskiej oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zawodowo przygodę z bezpieczeństwem zaczął jako audytor normy 27001. Certyfikowany inżynier rozwiązań bezpieczeństwa wiodących producentów. Od kilku lat jest trenerem Autoryzowanego Centrum Sonicwall-a w Polsce. Drugi rok z rzędu posiadacz tytułu Technical Master.