Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

 • To event minęło.

IT w Bankowości

Maj 13 @ 10:00 - 15:00

Szczegóły

Data:
Maj 13
Czas:
10:00 - 15:00

Miejsce

ONLINE
Polska

Na skróty:

 • O konferencji
 • Agenda
 • Kontakt
 • Firmy
 • Prelegenci
 • REJESTRACJA

  Wypełnienie wszystkich pól jest wymagane

  Adres email (wymagane)

  Imię (wymagane)

  Nazwisko (wymagane)

  Stanowisko (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  Branża (wymagane)

  Decyzyjność (wymagane)

  Miejscowość (wymagane)

  Kod pocztowy firmy (wymagane)

  Ulica firmy (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Skąd dowiedzieli się Państwo o konferencji?

  Oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności i regulaminem, i ją akceptuję.

  Szanujemy Państwa prywatność. Jeżeli z jakichkolwiek względów nie są Państwo w stanie zaakceptować warunków regulaminu udziału w konferencji a chcieliby Państwo w niej uczestniczyć prosimy o kontakt mailowy: konferencje@gigacon.org

  Uwagi

  *Potwierdzenie uczestnictwa w konferencji wysyłamy na podany podczas rejestracji adres e-mail* Potwierdzenie nie jest wysyłane automatycznie

 • CALL FOR PAPERS

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Firma (wymagane)

  Stanowisko (wymagane)

  Konspekt

  Oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności i regulaminem, i ją akceptuję.

  Szanujemy Państwa prywatność. Jeżeli z jakichkolwiek względów nie są Państwo w stanie zaakceptować warunków regulaminu udziału w szkoleniu, a chcieliby Państwo w nim uczestniczyć, prosimy o kontakt mailowy: gigacon@gigacon.org

O konferencji

O KONFERENCJI:

Wydarzenie będzie poświęcone informatyzacji sektora bankowego. Przegląd rozwiązań IT, które mają na celu usprawnić zarządzanie, podnieść efektywność pracy czy zoptymalizować koszty. Prelegenci opowiedzą o najnowszych trendach, przeprowadzonych wdrożeniach i swoich doświadczeniach związanych z informatyzacją instytucji finansowych.

PROPONOWANA TEMATYKA:

– informatyzacja sprzedaży produktów bankowych
– obieg dokumentów, archiwizacja
– backup
– BCM, zarządzanie kryzysowe
– bezpieczeństwo danych
– analiza ryzyka teleinformatycznego (rekomendacja D),
– internet of things a bezpieczeństwo
– BIG Data w bankowości – możliwości i zastosowania
– automatyzacja backoffice
– nowoczesne metody identyfikacji klientów
– rozwiązania mobilne w kontakcie z klientem
– usługi bankowe w dobie rozwiązań chmurowych
– Agile w Bankowości
– Fintech
– nowe technologie w bankowości (AI, IoT)

UDZIAŁ W KONFERENCJI BEZPŁATNY*!

Wymagane jest JEDYNIE wypełnienie formularza rejestracji – odnośnik znajduje się pod agendą.

* Opłata rejestracyjna wyłącznie dla przedstawicieli firm informatycznych (producenci, dystrybutorzy itp.) sprzedających rozwiązania IT z zakresu zagadnień poruszanych na konferencji oraz firm konsultingowych świadczących usługi z zakresu tej tematyki  – 500 PLN + VAT

ZAREJESTROWANYM UCZESTNIKOM ZAPEWNIAMY:

* możliwość udziału w wybranych wykładach
* możliwość otrzymania potwierdzenia udziału w konferencji (podbicie delegacji/zaświadczenia w trakcie spotkania lub wystawienie certyfikatu uczestnictwa po wydarzeniu)
* dostęp do materiałów pokonferencyjnych


ZAPREZENTUJ SWOJĄ FIRMĘ!

Firmy, które posiadają rozwiązania dotyczące elektronicznego obiegu dokumentów i zainteresowane są zaprezentowaniem swoich produktów podczas konferencji, zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą marketingową. Do wyboru m.in.: wykład 20 – 45 minut / stoisko / insert / lista kontaktów / informacje o udziale firmy w newsletterach i inne.
Kontakt: karina.strojek@gigacon.org

Propozycje wykładów merytorycznych (call for papers), patronaty medialne, kontakt z uczestnikami: anna.jankowska@gigacon.org

Agenda

AGENDA

10:00Rozpoczęcie konferencji
 10:00
– 10:30
Bezpieczeństwo korporacyjnych procesów płatniczych
– Cezary Rusakiewicz, Arkadiusza Garleja (ING Bank Śląski S.A.)
Róbmy swoje ale bezpieczniej – czyli jak bank ING pomaga klientom korporacyjnym nie dać się złapać w sieci.Opowiemy o ryzykach w korporacyjnych procesach płatniczych oraz o rozwiązaniach, które je adresują.
10:35 – 11:05DocPro*: automatyzacja przetwarzania wniosków o karty kredytowe jako przykład Case Management.
– Przemysław Kędzior, Damian Dryja (TCG Process Polska)
Case Management – jest uniwersalnym podejściem TCG Process do procesów związanych z automatyzacją zarządzania informacją przychodzącą do przedsiębiorstwa. Stosujemy je zarówno przy przetwarzaniu wszelkiego rodzaju wniosków ( na przykład wnioski i dokumentacja kredytowa, leasingowa i inna ), obsłudze dokumentacji pracowniczej czy na przykład elektronicznego dossier pacjentów w sektorze healthcare. Podczas prezentacji omówimy możliwości automatyzacji weryfikacji formalnej i merytorycznej dokumentów, zastosowanie opartej na algorytmach głębokiego uczenia automatycznej klasyfikacji czy obsługi wielu kanałów wejściowych.
11:10 – 11:40Rozpoznawanie twarzy i Business Intelligence w bankowości – konieczność czy szansa?
– Monika Łuszczak, Sebastian Stefanowski, Marek Czachorowski (Inetum Polska)
Według analityków światowy rynek rozwiązań biometrycznych w zakresie rozpoznawania twarzy do 2022 roku osiągnie wartość 7,8 mld dol.
Czy w nowoczesnym banku technologie takie jak: rozpoznawanie twarzy i busienss intelligence to konieczność czy szansa? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć na naszym spotkaniu.
11:45 – 12:15 Alfresco Community i Camunda Community do zastosowań krytycznych.
– Marcin Makowski (BeOne)
Pokażemy jak wykorzystać Alfresco Community i Camunda Community do budowy aplikacji o znaczeniu krytycznym w środowiskach, które wymagają skalowalności, bezpieczeństwa i wydajności klasy korporacyjnej. Omówimy jak zapewnić wsparcie obsługiwane 24/7.
12:20 – 12:50Pracować w firmie – pracować zdalnie ? A pełna obsługa klientów?
– Elke Schoenemann (ELO Digital Office)
Przy korzystaniu z ELO ECM Suite jest to w pełni możliwe. Gwarantowany jest bezpieczny dostęp do wszystkich informacji, a wszystkie procesy są pod kontrolą. Zgodnie z uprawnieniami użytkownicy mają zawsze dostęp do aktualnej teczki danego klienta, mogą także wyrażać swoje opinie, zaś faktury czy dokumenty potwierdzić dzięki elektronicznemu obiegowi dokumentów. Program ten daje również możliwość wspólnej pracy podczas przygotowywania oferty. Ma on również funkcję generowania automatycznych przypomnień o terminach. Wszyscy korzystają z centralnego repozytorium, co pozwala na wspólną pracę  wewnątrz systemu.

12:55 – 13:25Dlaczego hasła wyciekają i dlaczego firmy zatrudniają hakerów?
– Karol Wodecki (Standard Chartered)
Tym razem przyjrzymy się dlaczego nasze hasła już są w internecie, gdzie możemy je znaleźć. Co się dzieje jeśli nie mamy hackerów na etacie i instalujemy, tworzymy lub używamy aplikacje.
13:30 – 14:00Jak Big Data wpłynęła na dzisiejszą bankowość
– Piotra Chudzik (Commerzbank)
14:00Zakończenie konferencji

 

Organizator zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w agendzie. Ostateczny program wysyłany jest zarejestrowanym Uczestnikom drogą mailową na kilka dni przed wydarzeniem.

KONTAKT

Kontakt

FORMULARZ REJESTRACJI

Wypełnienie wszystkich pól jest wymagane

Adres email (wymagane)

Imię (wymagane)

Nazwisko (wymagane)

Stanowisko (wymagane)

Nazwa firmy (wymagane)

Branża (wymagane)

Decyzyjność (wymagane)

Miejscowość (wymagane)

Kod pocztowy firmy (wymagane)

Ulica firmy (wymagane)

Telefon (wymagane)

Skąd dowiedzieli się Państwo o konferencji?

Oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności i regulaminem, i ją akceptuję.

Szanujemy Państwa prywatność. Jeżeli z jakichkolwiek względów nie są Państwo w stanie zaakceptować warunków regulaminu udziału w konferencji a chcieliby Państwo w niej uczestniczyć prosimy o kontakt mailowy: konferencje@gigacon.org

Uwagi

*Potwierdzenie uczestnictwa w konferencji wysyłamy na podany podczas rejestracji adres e-mail* Potwierdzenie nie jest wysyłane automatycznie

karusia

KARINA STROJEK

Kierownik projektu – kontakt z Wystawcami
e-mail: karina.strojek@gigacon.org
mobile: +48 600-677-473


Kontakt dla Uczestników, Prelegentów i Patronów:
Anna Jankowska
anna.jankowska@gigacon.org
tel. 600 816 688

Propozycje wystąpień merytorycznych prosimy zgłaszać mailowo lub wypełnić formularz dostępny w zakładce na górze tej strony.
Więcej o wystąpieniach: https://gigacon.org/cfp_2019/

Sponsorzy

Współpraca merytoryczna

Patroni medialni

Prelegenci

PRELEGENCI: 

ELKE SCHÖNEMANN

ELKE SCHÖNEMANN

Sales Manager Poland w ELO Digital Office

Niemka pracująca od roku 1996 w Polsce, z wykształcenia matematyk.1996 – 2004 Praca w Polsko-Niemieckim Towarzystwie Wspierania Gospodarki (Firma z udziałem rządu polskiego i niemieckiego (po 50%)) Od 2004 zatrudniona w ELO Digital Office – odpowiedzialna za sieć Business Partnerów ELO w Polsce i koordynację projektów.

MARCIN MAKOWSKI

MARCIN MAKOWSKI

Chief Executive Officer w BeOne

Ekspert z 15 letnim doświadczeniem w zakresie zarządzania procesami i dokumentami, w tym czasie uczestniczył w rozwoju i wdrożeniach wielu zamkniętych i otwartych platform ECM. Od 8 lat specjalizuje się w systemie Alfresco oraz budowaniem rozwiązań w wykorzystaniem technologii open source. Jest głównym architektem największych wdrożeń Alfresco w Polsce.

PRZEMYSŁAW KĘDZIOR

PRZEMYSŁAW KĘDZIOR

General Manager TCG Process Polska

Menadżer sprzedaży z wieloletnim doświadczeniem, które zdobywał w firmach takich jak Pekao, Bank Pocztowy czy Iron Mountain Polska, gdzie budował i zarządzał zespołami odpowiedzialnymi za rozwój biznesu oraz relacji z klientami B2B. Ma duże doświadczenie w bezpośredniej współpracy z największymi przedsiębiorstwami na rynku polskim, które wspierał pod kątem optymalizacji biznesu oraz implementacji nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Od 2019 rozwija polskie przedstawicielstwo szwajcarskiej firmy TCG Process, będącej dostawcą światowej klasy rozwiązania klasy input management – DocProStar®. Jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie oraz studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania Projektami w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

KAROL WODECKI

KAROL WODECKI

Senior Pentesting Coordination & Planning Manager

W firmie, odpowiedzialny za koordynacje pentestów wewnąrtz banku czyli white hat hacking. Prywatnie pasjonat bezpieczeństwa internetowego, polityki międzynarodowej, elektroniki, off-roadu oraz literatury szpiegowskiej.

Cezary Rusakiewicz i Arkadiusz Garlej

Cezary Rusakiewicz i Arkadiusz Garlej

Eksperci bankowości transakcyjnej i platform cyfrowych w ING

Pasjonaci cyberbezpieczeństwa. W Banku ING na co dzień wspierają klientów strategicznych a po pracy biegają.

O NASZYCH WYSTAWCACH:

ELO DIGITAL OFFICE

ELO DIGITAL OFFICE

ELO Digital Office rozwija i sprzedaje wysokiej jakości oprogramowanie do zarządzania dokumentami, archiwizacji cyfrowej i obiegiem dokumentów. ELO® obejmuje całe spektrum zarządzania treścią w przedsiębiorstwach (Enterprise-Content-Management (ECM)).
Firma ELO Digital Office została wyodrębniona w 1998 roku z grupy Louis Leitz jako samodzielny podmiot z siedzibą w Stuttgarcie i stała się międzynarodowym przedsiębiorstwem posiadającym swoje oddziały w Europie, Ameryce Południowej, Azji i Australii. Gęsta sieć partnerów systemowych opiekuje się ponad 750.000 miejsc pracy pod ELO na świecie. Ponadto ELO utrzymuje wiele partnerstw technologicznych z producentami oprogramowania i sprzętu.

TCG Process Polska

TCG Process Polska

TCG Process jest obecną na 5 kontynentach, szwajcarską firmą, twórcą wiodącej technologicznie platformy klasy input management - DocPro*.
Rozwiązanie firmy znajduje zastosowanie w wielu branżach jednak na każdym z rynków do grona strategicznych klientów zaliczają się duże, globalne instytucje z szeroko rozumianej branży finansowej.

W Szwajcarii 6 z 10 największych banków korzysta z DocPro* automatyzując procesy biznesowe związane ze specyfiką swojej działalności, korzystając z zaawansowanych technologii Sztucznej Inteligencji takich jak klasyczne uczenie maszynowe czy głębokie uczenie. Wachlarz zastosowań jest szeroki, poczynając od cyfrowej kancelarii, poprzez automatyczną obsługę procesu kredytowego/pożyczkowego czy np. automatyczną klasyfikację dokumentacji pracowniczej.
W Polsce firma działa operacyjnie od stycznia 2020 r. i posiada szereg lokalnych wdrożeń produkcyjnych.

Inetum Polska

Inetum Polska

Świadczymy kompleksowe usługi IT oraz doradcze na terenie Europy. Rośniemy z każdym rokiem i zatrudniamy już 870 pracowników, w tym ponad 720 deweloperów. Tworzymy rozwiązania m.in. dla banków, firm ubezpieczeniowych i telekomunikacyjnych. Dostarczamy klientom sprawdzonych technologii w obszarach, takich jak: Java, rozwiązania Microsoft .NET, interfejsy użytkownika tj. AngularJs, jQuery, Ember.js, aplikacje mobilne.

Posiadamy również ponad dwudziestoletnie doświadczenie w rozwoju systemów tj. kdprevent zapobiegający praniu brudnych pieniędzy i wykrywaniu nadużyć zewnętrznych i wewnętrznych.

BE ONE

BE ONE

BeOne lider w zakresie wdrożeń Alfresco w Polsce, obsługujący na stałe największe wdrożenia obejmujące przeszło 100.000 użytkowników i kilkadziesiąt milionów dokumentów. W ramach wdrożeń wypracowanych zostało przez BeOne dziesiątki modeli referencyjnych oraz scenariuszy użycia systemu Alfresco, a także najlepsze wzorce w zakresie rozszerzania systemu i dopasowania do wymagań klientów.