Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

 • To event minęło.

IT w Administracji

czerwiec 24 @ 10:00 - 16:00

Szczegóły

Data:
czerwiec 24
Czas:
10:00 - 16:00

Miejsce

ONLINE
Polska

Na skróty:

 • O konferencji
 • Agenda
 • Kontakt
 • Firmy
 • Prelegenci
 • REJESTRACJA

  Wypełnienie wszystkich pól jest wymagane

  Adres email (wymagane)

  Imię (wymagane)

  Nazwisko (wymagane)

  Stanowisko (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  Branża (wymagane)

  Decyzyjność (wymagane)

  Miejscowość (wymagane)

  Kod pocztowy firmy (wymagane)

  Ulica firmy (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Skąd dowiedzieli się Państwo o konferencji?

  Oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności i regulaminem, i ją akceptuję.

  Szanujemy Państwa prywatność. Jeżeli z jakichkolwiek względów nie są Państwo w stanie zaakceptować warunków regulaminu udziału w konferencji a chcieliby Państwo w niej uczestniczyć prosimy o kontakt mailowy: konferencje@gigacon.org

  Uwagi

  *Potwierdzenie uczestnictwa w konferencji wysyłamy na podany podczas rejestracji adres e-mail* Potwierdzenie nie jest wysyłane automatycznie

 • CALL FOR PAPERS

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Firma (wymagane)

  Stanowisko (wymagane)

  Konspekt

  Oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności i regulaminem, i ją akceptuję.

  Szanujemy Państwa prywatność. Jeżeli z jakichkolwiek względów nie są Państwo w stanie zaakceptować warunków regulaminu udziału w szkoleniu, a chcieliby Państwo w nim uczestniczyć, prosimy o kontakt mailowy: gigacon@gigacon.org

O konferencji

O KONFERENCJI:

Zapraszamy na bezpłatną konferencje, której celem jest kompleksowe przedstawienie najnowszych tendencji związanych z informatyzacją polskich urzędów i instytucji administracji publicznej.
Pokażemy konkretne gotowe rozwiązania. Swoimi doświadczeniami podzielą się także przedstawiciele administracji, którzy z tematem się zmierzyli.
Będzie czas na rozmowy, wymianę doświadczeń i nawiązanie nowych znajomości.

TEMATYKA:

– dokument elektroniczny, obieg dokumentów i informacji
– archiwizacja i składowanie danych
– bezpieczeństwo danych, ochrona infrastruktury, niezawodność
– cyfrowe sieci telekomunikacyjne
– infrastruktura szerokopasmowa
– przestrzenie cyfrowe
– e-usługi
– inteligentne płatności
– usługi mobilne, inteligentne rozwiązania optymalizujące pracę i funkcjonowanie przestrzeni publicznej
– rozwiązania chmurowe
– Smart City

KONFERENCJA SKIEROWANA JEST DO:

– szerokiego kręgu odbiorców wykorzystujących technologie informatyczne w polskich urzędach i instytucjach publicznych: przedstawicieli władz gmin, powiatów i województw (prezydentów miast, burmistrzów, naczelników, wójtów), kierowników i dyrektorów działów w jednostkach samorządowych i urzędach centralnych, specjalistów – pracowników administracji państwowej
– osób odpowiedzialnych za selekcję oraz zakup nowych produktów i technologii; projektowanie, budowę i rozwój systemów informatycznych w urzędach i instytucjach publicznych: szefów departamentów informatyki, kierowników projektów, członków grup projektowych, administratorów systemów

UDZIAŁ W KONFERENCJI BEZPŁATNY*!

Wymagane jest JEDYNIE wypełnienie formularza rejestracji – odnośnik znajduje się pod agendą.

* Opłata rejestracyjna wyłącznie dla przedstawicieli firm informatycznych (producenci, dystrybutorzy itp.) sprzedających rozwiązania IT z zakresu zagadnień poruszanych na konferencji oraz firm konsultingowych świadczących usługi z zakresu tej tematyki  – 500 PLN + VAT

ZAREJESTROWANYM UCZESTNIKOM ZAPEWNIAMY:

* możliwość udziału w wybranych wykładach
* możliwość otrzymania potwierdzenia udziału w konferencji (podbicie delegacji/zaświadczenia w trakcie spotkania lub wystawienie certyfikatu uczestnictwa po wydarzeniu)
* dostęp do materiałów pokonferencyjnych


ZAPREZENTUJ SWOJĄ FIRMĘ!

Firmy, które posiadają rozwiązania dotyczące elektronicznego obiegu dokumentów i zainteresowane są zaprezentowaniem swoich produktów podczas konferencji, zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą marketingową. Do wyboru m.in.: wykład 20 – 45 minut / stoisko / insert / lista kontaktów / informacje o udziale firmy w newsletterach i inne.
Kontakt: karina.strojek@gigacon.org

Propozycje wykładów merytorycznych (call for papers), patronaty medialne, kontakt z uczestnikami: anna.jankowska@gigacon.org

Agenda

AGENDA

10:00Rozpoczęcie konferencji
10:00 – 10:30Zarządzanie bezpieczeństwem informacji – wyzwania dla organizacji w dążeniu do doskonałości.
– Jacek Bajorek (Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej)
Zapewnienie bezpieczeństwa przetwarzania informacji w organizacji staje się jednym z najistotniejszych wyzwań stojących przed przedsiębiorcami. Niewłaściwe zarządzanie bezpieczeństwem informacji może doprowadzić do wycieku, utraty lub sfałszowania danych posiadanych przez firmę. Brak cyklicznych analiz ryzyka i nieprowadzenie audytów bezpieczeństwa nie pozwalał przedsiębiorcom na identyfikację istotnych zagrożeń w zakresie bezpieczeństwa informacji, a także na ustanowienie odpowiednich zabezpieczeń ograniczających możliwość ich wystąpienia. W przeprowadzonych badaniach w 33 proc. organizacji nie określono zasad i procedur korzystania przez pracowników z urządzeń przenośnych poza ich siedzibami (praca zdalna w czasie pandemii), gwarantujących bezpieczną pracę przy przetwarzaniu mobilnym i pracy na odległość. Co więcej w aż 70 proc. organizacji nie szyfrowano dysków twardych komputerów przenośnych. W efekcie w razie ich utraty, rosło ryzyko nieuprawnionego dostępu do danych zgromadzonych na tych urządzeniach.
10:35 – 11:05Jak wypaść dobrze podczas wideokonferencji i nie zostać bohaterem memów?
– Wojciech Labocha i Zygmunt Łodziński (VisonCube)
Prezentacja przybliży Państwu najczęściej popełniane błędy podczas dołączania do spotkań i uczestnictwa w wideokonferencjach. Nasi eksperci podzielą się z Państwem praktyczną wiedzą, jak dopasować ustawienie kamery czy oświetlenie do prowadzenia spotkań zdalnych. Poruszone zostaną również kwestie związane z adaptacją akustyczną pomieszczeń, z których rozmawiamy oraz urządzeń, które mogą nam pomóc w prowadzeniu spotkań przy pomocy wideokonferencji.
Innymi słowy VisionCube przeprowadzi Państwa przez prawdziwe FAQ planowania i prowadzenia spotkań przy pomocy wideo.
11:10 – 11:40Efektywna realizacja e-usług dzięki Katalogom Administracji Publicznej.
– Michał Bukowski (Kancelaria Prezesa Rady Ministrów)
Cyfrowa administracja publiczna musi wykonywać swoje zadania przy jak najmniejszym obciążeniu lub przy braku angażowania obywateli.W prezentacji przedstawię, jak przygotowywane Katalogi Administracji Publicznej zwiększą efektywność administracji przy jednoczesnym ułatwieniu załatwiania spraw obywatelom.
11:45– 12:15Dlaczego w dobie powszechnego dostępu do usług chmurowych rozwiązania klasy DLP mają jeszcze znaczenie?
– Aleksander Łapiński, Mirosław Szymczak (Infradata)
Wiele organizacji i urzędów oraz ich pracowników pada ofiarami ataków wyłudzających dane. Czy jesteśmy w stanie się przed tym realnie obronić? Jak można zminimalizować skutek ataku w “piątek po południu” poprzez zastosowanie mechanizmów DLP. Co zrobić jak „ludzie wynoszą pracę do domu”? Gdzie można postawić granicę automatyzacji a gdzie zdać się na użytkownika? Podczas spotkania opowiemy o praktycznym zastosowaniu mechanizmów chroniących przed wyciekiem danych wspartych wiedzą użytkownika na temat poufności i klasyfikacji danych.
12:20 – 12:402021 zdalnie i w biurze – nowa, hybrydowa rzeczywistość oraz Statlook – zestaw praktycznych narzędzi, które pomogą nam się w niej odnaleźć.
– Piotr Kubiak (Statlook)
Żyjemy w czasach niespodziewanych zmian i pod presją ciągłej konieczności dostosowywania się do nich. Czy można skutecznie zarządzać sprzętem i oprogramowaniem oraz ludźmi niezależenie od tego gdzie w danej chwili znajdują się zarówno oni jak i my? Wiele tysięcy organizacji w Polsce znalazło już rozwiązanie, które pozwoliło im doskonale poradzić sobie z tym wyzwaniem. Podczas prezentacji pokażemy Państwu system Statlook®, który im to umożliwił.
12:45 – 13:15Podmioty publiczne w krajowym systemie cyberbezpieczeństwa. Rola, obowiązki oraz studium przypadku.
– Marcin Domagała (KPRM, Wydział Krajowego Systemu Cyberbezpieczeństwa)
W trakcie prezentacji odpowiemy na pytanie: Jak wygląda bezpieczeństwo informacji w JST? Ponadto, omówione zostaną zagadnienia dot. uregulowania podmiotów publicznych w ustawie o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa. Następnie, na kilku przykładach omówione zostaną najgłośniejsze cyberataki na podmioty publiczne w Polsce. A na koniec o planach i działaniach Departamentu Cyberbezpieczeństwa KPRM.
13:20 – 13.50Pracownik samorządowy 4.0
– Tomasz Mackiewicz (Centrum Badań i Rozwoju Nowoczesnych Technologii)
Z prelekcji dowiedzą się Państwo o tym, jak przygotować kadrę do korzystania z rozwiązań cyfrowych, takich jak RPA-czyli, roboty na usługach administracji.
13.55 – 14.25Polityka dla rozwoju sztucznej inteligencji w Polsce i Europie a potrzeby sektora MŚP.
– Sylwia Stefaniak (Kancelaria Prezesa Rady Ministrów)
W chwili obecnej pojawia się coraz więcej dokumentów, rekomendacji, założeń i strategii dotyczących sztucznej inteligencji. Wizje te niekoniecznie stanowią opis rzeczywistości z te samej perspektywy, ponieważ dotykają gałęzi związanych z aspektami prawnymi i technologicznymi uzależnionymi od profilu działalności lub grupy docelowej. Warto jednak zaznaczyć, że każdy z tych dokumentów jest skierowany bardziej do dużych firm niż do małych jednostek/przedsiębiorstw. Bardzo rzadko, o ile w ogóle, publikowane dokumenty łączą prawo i technologię z ich skutkami gospodarczymi czy społecznymi, a już na pewno nie odnoszą się do ułatwienia wdrożenia nowych technologii przez sektor małych i średnich przedsiębiorstw. Na prezentacji dowiemy się o wdrażaniu działań programowych wspomagających implementację nowych technologii w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw, w tym zbioru dobrych praktyk, które wspomogą i ułatwią małym i średnim przedsiębiorstwom wdrażanie rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji.
14.30Zakończenie konferencji

Organizator zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w agendzie. Ostateczny program wysyłany jest zarejestrowanym Uczestnikom drogą mailową na kilka dni przed wydarzeniem.

KONTAKT

Kontakt

FORMULARZ REJESTRACJI

Wypełnienie wszystkich pól jest wymagane

Adres email (wymagane)

Imię (wymagane)

Nazwisko (wymagane)

Stanowisko (wymagane)

Nazwa firmy (wymagane)

Branża (wymagane)

Decyzyjność (wymagane)

Miejscowość (wymagane)

Kod pocztowy firmy (wymagane)

Ulica firmy (wymagane)

Telefon (wymagane)

Skąd dowiedzieli się Państwo o konferencji?

Oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności i regulaminem, i ją akceptuję.

Szanujemy Państwa prywatność. Jeżeli z jakichkolwiek względów nie są Państwo w stanie zaakceptować warunków regulaminu udziału w konferencji a chcieliby Państwo w niej uczestniczyć prosimy o kontakt mailowy: konferencje@gigacon.org

Uwagi

*Potwierdzenie uczestnictwa w konferencji wysyłamy na podany podczas rejestracji adres e-mail* Potwierdzenie nie jest wysyłane automatycznie

karusia

KARINA STROJEK

Kierownik projektu – kontakt z Wystawcami
e-mail: karina.strojek@gigacon.org
mobile: +48 600-677-473


Konta
kt dla Uczestników, Prelegentów i Patronów:

Oliwia Rademacher

oliwia.rademacher@gigacon.org
tel. 696-486-855

Propozycje wystąpień merytorycznych prosimy zgłaszać mailowo lub wypełnić formularz dostępny w zakładce na górze tej strony.
Więcej o wystąpieniach: https://gigacon.org/cfp_2019/

Sponsor

Firma uczestnicząca

Współpraca merytoryczna

Patroni medialni

Prelegenci

PRELEGENCI: 

 Piotr Kubiak

Piotr Kubiak

Statlook, media-press.tv S.A.

Związany z branżą IT od ponad 15 lat. Specjalizuje się w oprogramowaniu do zarządzania zasobami IT (ITAM), Software Asset Management oraz kwestiach związanych z legalnością oprogramowania i monitorowaniem aktywności użytkowników. Certyfikowany Audytor Microsoft SAM.
Aktywnie współuczestniczy w rozwoju systemów Uplook i Statlook do zarządzania zasobami IT i bezpieczeństwem danych. Prywatnie, ojciec dwójki małych użyszkodników i miłośnik makrofotografii, dobrych gier (elektronicznych i planszowych) oraz badmintona.

Zygmunt Łodziński

Zygmunt Łodziński

Członek Zarządu ds. handlowych

Zawsze staram się być sobą. W pracy zajmuję się głównie zadaniami specjalnymi. Pasjonują mnie nowe technologie oraz futbol amerykański. Moje miejsce pracy to biuro, boisko, las. Co mnie inspiruje? Ludzie, których znam oraz wysoko postawione cele. Pomimo, że mój wygląd na pierwszy rzut oka może o tym nie świadczyć… jestem bardzo empatyczny i wrażliwy. Wyróżniam się także konsekwencją w działaniu, ambicją i uporem w dążeniu do postawionych sobie celów. Uwielbiam jedzenie i zwierzaki.

Wojciech Labocha

Wojciech Labocha

Członek Zarządu ds. technicznych, CTO

Z wykształcenia fizyk, z zamiłowania i zawodu – inżynier, którego pasjonują wszelkiego rodzaju technikalnia. Na co dzień poszukuję nisz oraz przewag technologicznych i produktowych, a także unikalnych rozwiązań pasujących do, często bardzo specyficznych, wymagań klientów. Wideokonferencje i wszystko, co z nimi związane, nie mają przede mną tajemnic. Choć, szczerze mówiąc, najlepiej odnajduję się w momentach nieoczywistych … na styku bycia inżynierem, handlowcem i marketingowcem. W życiu cechuje mnie dokładność i precyzja – wierzę, że małe szczegóły mają ogromny wpływ na całość. Do tego jestem nieco wścibski i wszędzie wtykam nos. Do działania inspiruje mnie chęć zdobywania nowej wiedzy i doświadczeń. Prywatnie – mam żonę i dwie córeczki. W wolnym czasie uwielbiam to, co jest w moim przypadku towarem bardzo mocno deficytowym – ciszę i spokój.

Aleksander Łapiński

Aleksander Łapiński

Solution Architect, Infradata Polska

Posiada wieloletnie doświadczenie w branży IT, wdrażaniu zaawansowanych rozwiązań informatycznych u klienta, koordynacji procesów migracji na nowe systemy zabezpieczeń, współtworzeniu infrastruktury zapewniającej bezpieczeństwo poufnych danych, zaawansowanych systemów bezpieczeństwa i łączności krytycznej. Od 2010 roku odpowiedzialny jest za wspieranie firm partnerskich w takich firmach jak Trend Micro EMEA czy Check Point Software Technologies. Prywatnie miłośnik filmów klasy D oraz seriali spędzający aktywnie czas rozwijając swoje technologiczne pasje. Jako aktywny członek Stowarzyszenia Ekspertów Bezpieczeństwa RP łączy swoje doświadczenie w IT z bezpieczeństwem i ochroną przed zagrożeniami fizycznymi. Aktywnie angażuje się we współpracę z fundacjami oraz stowarzyszeniami związanymi z bezpieczeństwem i obronnością kraju.

Mirosław Szymczak

Mirosław Szymczak

Business Development Manager, Infradata Polska Sp. Z o.o.

Ponad 20 lat doświadczenia w branży IT, z czego kilkanaście lat w Cisco Systems, gdzie zaczynałem jako inżynier systemowy a skończyłem jako dyrektor ds. współpracy z partnerami. Jako inżynier uzyskałem certyfikat CCIE. Przez kilka lat pracowałem z klientami i partnerami w Europie Środkowo-Wschodniej. Pracując w FireEye wszedłem w zagadnienia wykrywania malware i ataków zero-day. W latach 2014-2017 w Microsoft - najpierw w zespole sprzedaży rozwiązań chmurowych a następnie w dziale współpracy z partnerami. Obecnie w Infradata zajmuję się rozwojem biznesu oraz współpracą z partnerami technologicznymi. Pasjonat chmury publicznej w tym między innymi jej aspektami prawnymi. Certyfikowany Architekt Rozwiązań Chmurowych AWS.

Sylwia Stefaniak

Sylwia Stefaniak

Wydział Zintegrowana Platforma Analityczna i Zespół Projektów Innowacyjnych, Departament Rozwiązań Innowacyjnych, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

Informatyk w świecie prawników. W Kancelarii Prezesa Rady Ministrów jako Ekspert zajmuje się projektami związanymi ze Sztuczną Inteligencją, Internetem Rzeczy i analityką danych. Reprezentuje również urząd w Komisji Europejskiej i UNESCO. Realizuje doktorat wdrożeniowy z zakresu sztucznej inteligencji w dyscyplinie polityczno-administracyjnej, w którym analizuje polityczne działania programowe wdrażania sztucznej inteligencji w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. Od wielu lat związana z branżą informatyczną – zdobywała doświadczenie zawodowe jako Project, Product oraz Operations Manager w firmach informatycznych, w tym w Microsoft, zajmujących się rozwiązaniami chmurowymi, projektami badawczymi oraz testami bezpieczeństwa na terenie całej Europy. Wykładowca akademicki w Szkole Głównej Handlowej oraz w Instytucie Podstaw Informatyki Polskiej Akademii Nauk. Autor licznych publikacji dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania danych w systemach informatycznych.

Tomasz Mackiewicz

Tomasz Mackiewicz

Centrum Badań i Rozwoju Nowoczesnych Technologii

Tomasz Mackiewicz jest absolwentem kierunku mechanika i budowa maszyn, (specjalność projektowanie i modelowanie komputerowe) na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej, którą ukończył w 2008 r. Już wcześniej, w czasach technikum mechanicznego, fascynowała go branża samochodowa, którą szybko wybrał jako kierunek swojej ścieżki zawodowej. Prawdziwą przygodę z motoryzacją rozpoczął niedługo po studiach, jako stażysta w dziale produkcji pilotażowej w Volkswagen Poznań. Dwa spędzone tam lata umożliwiły mu dokładne poznanie procesu wdrażania nowych produktów i rozbudziły ciekawość do poznawania innych aspektów pracy tego samochodowego giganta. Zaowocowało to przenosinami do działu zajmującego się
zakupem towarów i usług, a dalej, już jako specjalista, do działu zapewnienia jakości. Na tym odcinku swojej pracy zawodowej Tomasz Mackiewicz wiedział już o procesie powstawania samochodów niemalże wszystko. Przełomowym rokiem w jego karierze zawodowej był 2014, kiedy dołączył do działu personalnego poznańskiego Volkswagena z zadaniem budowy centrum
szkoleniowego. Solidne techniczne wykształcenie, znajomość zarówno produkcji, jak i procesu zakupowego zaowocowały budową i uruchomieniem jednego z najnowocześniejszych centrów szkoleniowych w ramach struktur Volkswagen Poznań, co Tomasz Mackiewicz zalicza do swoich kluczowych osiągnięć zawodowych.
Pracując przy powstawaniu centrum szkoleniowego równolegle wpierał rozwój nowo powstałej fabryki Volkswagena w pod wrzesińskich Białężycach, gdzie odpowiadał za rozwijanie technicznych kompetencji pracowników produkcji. Do jego zadań należało m. in. współtworzenie programów szkoleniowych dopasowanych do potrzeb zarówno pracowników, jak i przedsiębiorstwa. Rozwijająca się w okolicy Wrześni branża motoryzacyjna okazała się fascynującym środowiskiem do podejmowania dalszych kroków zawodowych – w grudniu 2018 roku Tomasz Mackiewicz objął stanowisko kierownika Centrum Badań i Rozwoju
Nowoczesnych Technologii – nowej placówki oświatowej, której organem prowadzącym jest powiat wrzesiński. Od września 2020 pełni funkcje wicedyrektora w Powiatowym Centrum Edukacji Zawodowej we Wrześni. Od października 2020 Tomasz Mackiewicz pełni funkcję członka rady w Wielkopolskiej Regionalnej Radzie Przemysłu Przyszłości. Od marca 2021 jest członkiem grupy eksperckiej dotyczącej komponentu gospodarki w ramach prac nad aktualizacją Krajowej Polityki Miejskiej. Od kwietnia 2021 jest członekiem grupy roboczej ds. sztucznej inteligencji w Ministerstwie Cyfryzacji.

Marcin Domagała

Marcin Domagała

Departament Cyberbezpieczeństwa w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów

Absolwent stosunków międzynarodowych na uczelni Collegium Civitas w Warszawie. W latach 2007 – 2017 pracownik Urzędu Komunikacji Elektronicznej, gdzie zajmował się przede wszystkim analizą rynku usług dostępu do Internetu a następnie analizą rynku usług pocztowych. Od 2019 r. w Departamencie Cyberbezpieczeństwa Ministerstwa Cyfryzacji a po przekształceniu w październiku 2020 roku pracownik Departamentu Cyberbezpieczeństwa w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Główny Specjalista Wydziału Krajowego Systemu Cyberbezpieczeństwa. W Departamencie Cyberbezpieczeństwa zajmuje się przede wszystkim realizacją zadań związanych z krajowym systemem cyberbezpieczeństwa oraz współpracą międzynarodową, w szczególności z Komisją Europejską.

Michał Bukowski

Michał Bukowski

Architekt korporacyjny w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów

Karierę zawodową rozpoczął jako webdeveloper i webmaster. Z pionem administracji rządowej Informatyzacja związany zawodowo od 2004 roku (z czteroletnią przerwą na pracę w środowisku biznesowym). Pełnił role m.in. redaktora naczelnego strony głównej BIP, analityka biznesowego i kierownika projektów. Obecnie pracuje jako architekt korporacyjny w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Jest autorem głównym dokumentów: Biała Księga Nowego BIP, Strategia zarządzania ePUAP, Wizja rozwoju ePUAP, Pryncypia architektury korporacyjnej podmiotów publicznych oraz Wizja architektury korporacyjnej państwa (prototyp). Prowadzi rządowy portal Interoperacyjności i Architektury Informacyjnej Państwa.

Absolwent Instytutu Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego, Podyplomowego Studium Prowadzenia Projektów Informatycznych Politechniki Warszawskiej, kursu „Government ICT Policy” w Korei Południowej, Akademii Zarządzania IT Administracji Publicznej oraz programu „MBA dla kadry IT” na Akademii Leona Koźmińskiego.

Ukończył szkolenia i warsztaty z zakresu architektury korporacyjnej, zarządzania projektami, analizy biznesowej i systemowej oraz projektowania usług (service design). Posiadacz certyfikatów: TOGAF 8, PRINCE2 Practitioner, ITIL Foundation.

Jacek Bajorek

Jacek Bajorek

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

doświadczony trener wewnętrzny oraz manager bezpieczeństwa z praktyczną wiedzą z zakresu ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji.
Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie realizacji audytów i wdrożeń na zgodność z normą ISO 27001.

Ma doświadczenie z zakresu bezpieczeństwa i organizowania szkoleń, wdrażanie i audytowanie polityk bezpieczeństwa informacji o ochrony danych osobowych.

O NASZYCH WYSTAWCACH:

MEDIA-PRESS.TV S.A

MEDIA-PRESS.TV S.A

Statlook® jest marką należącą do polskiej firmy Media-press.tv S.A, która od ponad 30 lat dostarcza zaawansowane systemy informatyczne dla firm na całym świecie. Tworzone przez oprogramowanie pozwala na sprawne, wydajne i wygodne zarządzanie zasobami informatycznymi i ludzkimi w firmach prywatnych oraz instytucjach państwowych.
Nasze oprogramowanie obejmuje działaniem wszystkie elementy infrastruktury IT (sprzęt, oprogramowanie, użytkownicy, Internet). Kompleksowość działania łączymy z profesjonalnymi technologiami oraz innowacyjnym, przyjaznym interfacem.
Systemy Uplook® i Statlook®, analizując zależności pomiędzy poszczególnymi elementami infrastruktury, zapewniają zarówno zbiorcze dane statystyczne dające natychmiastową informację o stanie całej infrastruktury, jak i szczegółowe informacje dotyczące pojedynczych stanowisk komputerowych czy użytkowników, a także procesów i kosztów z nimi związanych.
Polski Produkt – ponad 18 lat doświadczenia – 8.000 firm oraz instytucji w Polsce.

VISION CUBE

VISION CUBE

VisionCube to zgrany zespół specjalistów z zakresu systemów AV i wideokonferencji. Zrealizowaliśmy setki skomplikowanych technologicznie projektów dla największych firm i instytucji w kraju. Każdego roku wdrażamy i integrujemy nowe systemy z zakresu szeroko pojętego AV i IT. Dzięki odwadze i kreatywności staliśmy się liderami w zakresie technologii Unified Communication. Od ponad 10 lat działamy w jako dostawca najbardziej innowacyjnych technologii wideokomunikacyjnych. Możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem ze współpracy w jednostkach sektora publicznego, spółek skarbu państwa i biznesie.
Pandemia doprowadziła do rozproszenia komunikacji. Dlatego w VisionCube skupiliśmy się na dostarczeniu narzędzi niezbędnych w wydajnej pracy zdalnej i home office. Tworzymy też dedykowane rozwiązania ułatwiające dostęp do usług na linii urząd-obywatel.
Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia - dział techniczny VisionCube pomoże Ci wykorzystać nowe technologie i możliwości, jakie dają w Twojej codziennej pracy. Dobierzemy rozwiązanie do Twoich potrzeb, dostarczymy, wdrożymy i przeszkolimy z jego obsługi. Doskonale wiemy, że dobrze dobrane rozwiązania pozwalają na bezpieczną, wieloplatformową komunikację, większe angażowanie słuchaczy i interakcję z uczestnikami zajęć on-line.
Współpracujemy z wiodącymi producentami słuchawek, kamer, monitorów, telefonów IP oraz pozostałego sprzętu i oprogramowania w zakresie infrastruktury IT.
Tam, gdzie inni mówią ``nie da się`` - my przychodzimy i realizujemy. Teoretycznie trudne rzeczy, robimy łatwe i users friendly.
Inspirują nas Twoje potrzeby!

Infradata

Infradata

Grupa Infradata to międzynarodowy, niezależny dostawca nowoczesnych systemów cyberbezpieczeństwa, sieci krytycznych dla biznesu, rozwiązań chmurowych i usług zarządzanych.
Wspieramy naszych Klientów we wdrożeniu innowacji, dostarczając im najlepszych w swojej klasie technologii. W Infradata budujemy fundamenty pod bezpieczeństwo i rozwój gospodarki cyfrowej i społeczeństwa cyfrowego.
www.infradata.pl

McAfee

McAfee

Firma McAfee istnieje na rynku IT od niemal 30 lat i przeszła w tym czasie ogromną ewolucję. Działając od początku swojej historii na rynku bezpieczeństwa, stała się największym dostawcą rozwiązań ochrony sieci, aplikacji i systemów teleinformatycznych, zmierzając w kierunku budowania zunifikowanego systemu bezpieczeństwa IT. McAfee tworzy rozwiązania dla przedsiębiorstw i konsumentów, poprawiając bezpieczeństwo wszystkich użytkowników. Holistyczna, zautomatyzowana i otwarta platforma bezpieczeństwa i podejście cloud-first do budowania rozwiązań bezpieczeństwa pozwala na współistnienie wszystkich produktów, komunikujących się i udostępniające informacje o zagrożeniach w dowolnym miejscu w środowisku cyfrowym.