Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

 • To event minęło.

Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie, Kraków

20 kwietnia 2016

Szczegóły

Data:
20 kwietnia 2016

Miejsce

Hotel Holiday Inn
ul. Wielopole 4
Kraków,
+ Google Map

Organizator

Agnieszka Tylska
Telefon:
+48 501 000 222
Email:
agnieszka.tylska@gigacon.org

Na skróty:

 • O konferencji
 • Agenda
 • Kontakt
 • Firmy
 • Prelegenci
 • REJESTRACJA

  Udział w konferencji jest bezpłatny
  Opłata rejestracyjna dla przedstawicieli firm, posiadających rozwiązania informatyczne dla firm z zakresu zagadnień poruszanych na konferencji – 500 PLN + VAT
  Wypełnienie wszystkich pól jest wymagane

  Adres email (wymagane)

  Imię (wymagane)

  Nazwisko (wymagane)

  Stanowisko (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  Branża (wymagane)

  Decyzyjność (wymagane)

  Miejscowość (wymagane)

  Kod pocztowy (wymagane)

  Ulica (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Zamawiam lunch (wymagane)

  NIP (dla osób zamawiających lunch)

  Skąd dowiedzieli się Państwo o konferencji?

  Oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności i regulaminem, i ją akceptuję.

  Szanujemy Państwa prywatność. Jeżeli z jakichkolwiek wzgledów nie są Państwo w stanie zaakceptować warunków regulaminu udziału w konferencji a chcieliby Państwo w niej uczestniczyć prosimy o kontakt mailowy: gigacon@gigacon.org

  h2. Warunki uczestnictwa

  *Udział w konferencji jest BEZPŁATNY**
  _Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wcześniejszej rejestracji._

  *Potwierdzenie uczestnictwa w konferencji wysyłamy na podany podczas rejestracji adres e-mail.
  Uczestnikom spotkania zapewniamy przerwę kawową, komplet materiałów konferencyjnych, możliwość uczestniczenia w wybranych wykładach.

  Nie zapewniamy posiłków.

  Koszt lunchu wynosi 120 PLN +23% VAT

  *Osoby, które zamawiają lunch podczas konferencji prosimy o dokonanie przedpłaty na konto:*
  BAMT Sp. z o.o. Sp. K.
  ul. Płocka 5a
  01-231 Warszawa
  Pełny numer rachunku: 50 1160 2202 0000 0002 5041 8305
  Nazwa banku: Bank Millennium S.A.

  W tytule przelewu prosimy o podanie nazwy konferencji, daty oraz imienia i nazwiska uczestnika.

  Potwierdzenie dokonania wpłaty prosimy przesłać na podany niżej adres e-mail lub fax.
  Po otrzymaniu kopii dowodu dokonania wpłaty/przelewu, w ciągu 7 dni wystawimy fakturę VAT i wyślemy pocztą.

 • CALL FOR PAPERS

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Firma (wymagane)

  Stanowisko (wymagane)

  Konspekt

  Oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności i regulaminem, i ją akceptuję.

  Szanujemy Państwa prywatność. Jeżeli z jakichkolwiek względów nie są Państwo w stanie zaakceptować warunków regulaminu udziału w szkoleniu, a chcieliby Państwo w nim uczestniczyć, prosimy o kontakt mailowy: gigacon@gigacon.org

O konferencji

O KONFERENCJI:

Podczas wydarzenia przedstawiciele wiodących firm zaprezentują swoje rozwiązania oraz zaproponują narzędzia do usprawnienia i zautomatyzowania działań związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem. Wieloletnie doświadczenie w propagowaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych pozwala nam stworzyć wydarzenie łączące potrzeby ich dostawców i odbiorców.

PROPONOWANA TEMATYKA KONFERENCJI:

 • Dokumenty w chmurze
 • Rozwiązania mobilne
 • Workflow – zarządzanie procesami biznesowymi
 • Bezpieczny druk i nowoczesna archiwizacja dokumentów
 • Masowe wydruki
 • Automatyzacja obsługi faktur
 • Portale korporacyjne inter/intra/extranet
 • Systemy OCR/OMR
 • PKI – dokument elektroniczny
 • Narzędzia back-office
 • Praca grupowa

UDZIAŁ W KONFERENCJI BEZPŁATNY

*opłata rejestracyjna dla przedstawicieli firm posiadających rozwiązania informatyczne z zakresu zagadnień poruszanych na konferencji – 500 PLN + VAT

KONFERENCJA SKIEROWANA DO:

 • szerokiego kręgu odbiorców wykorzystujących omawiane technologie: obiegu dokumentów, przetwarzania i składowania informacji,
 • do osób z branż: informatycznej, bankowej, finansowej, ubezpieczeń, administracji oraz telekomunikacji i przemysłu.

UCZESTNIKOM ZAPEWNIAMY:

 • materiały konferencyjne
 • przerwę kawową
 • możliwość udziału w wybranych wykładach

Dodatkowo w formularzu rejestracji istnieje możliwość zamówienia lunchu podczas konferencji. Koszt: 120 PLN + VAT
Film nagrany podczas poprzednich edycji naszych konferencji:

Agenda

AGENDA

09:00 – 09:30 Rejestracja uczestników
09:30 – 10:00 ODR – Online Dispute Resolution, czyli systemy rozwiązywania sporów online – Igor Stanek (Kancelaria Igor Stanek)
W zderzeniu ze specyfiką transakcji i relacji istniejących wyłącznie w internecie „tradycyjne” metody rozwiązywania sporów są rażąco nieefektywne i nie nadają się do zastosowania. To doprowadziło do powstania i rozwoju narzędzi rozwiązywania sporów online (ODR, online dispute resolution). ODR może być z sukcesem stosowane w wielu rodzajach platform transakcyjnych i komunikacyjnych, wokół których budują się społeczności. Mechanizmy wspierające ODR nadają się do wdrożenia zarówno w usługach dostępnych publicznie, jak i wewnątrz dużych organizacji.
Igor Stanek przedstawi praktyczne zastosowania narzędzi ODR i ich fascynującą przyszłość, w której pierwszorzędną rolę ma szanse odegrać sztuczna inteligencja i big data. Czy jest to przyszłość, w której algorytmy zastąpią prawników? Czy nauczymy komputery szukania rozwiązań sprawiedliwych? A może platformy społecznościowe i transakcyjne będą uczyć się na naszych błędach i wyeliminują konflikty zanim jeszcze te powstaną?
10:00 – 10:20 Zmiany w organizacji? Jak szybko uruchomić i dostosować wewnętrzne procesy – Dominik Daniewski (Datapolis)
Elektroniczny obieg dokumentów spełnia swoje zadanie redukcji kosztów i czasu w organizacji, wtedy gdy procesy stanowiącej jego część są łatwe w obsłudze dla użytkownika biznesowego oraz łatwo modyfikowalne bez przestojów w działaniu. Takie zadanie spełniają aplikacje biznesowe, których celem jest szybkie dostosowywanie się do zmian zachodzących w organizacji. Podczas wykładu zostanie zaprezentowany przykład gotowej aplikacji do obsługi delegacji stworzonej w środowisku Microsoft SharePoint za pomocą rozwiązania Datapolis Process System.
10:20 – 10:40 Przerwa kawowa
10:40 – 11:00 Baza wiedzy z systemu BPM – jako najcenniejszy zasób firmy – Adam Wolny (Elliteq)
Elektroniczne nadzorowanie i zarządzanie procesem to nie tylko zamodelowanie i odtworzenie reguł pracy zapisanych w instrukcjach kancelaryjnych. To możliwości kolekcjonowania dodatkowych informacji cennych w punktu widzenia bieżącego, dynamicznego podejmowania decyzji, jak również budowa bazy wiedzy o firmie, głównych źródłach jej sukcesów, wąskich gardłach będących powodem potencjalnych problemów.
Poszukując systemu Workflow/BPM i decydując się na te o dużej elastyczności , firma otwiera sobie perspektywę usprawnienia lub wręcz wcześniej niemożliwego kolekcjonowania bardzo wysublimowanej wiedzy o takich procesach jak: obsługa CMR (listy przewozowe), kontrola realizacji budżetów projektów i produkcji, obsługa procesu zakupowego z wykorzystaniem portalu aukcyjnego, nadzorowanie harmonogramów kontroli narzędzi pomiarowych, procesy rekrutacyjne i kadrowe, zapytania ofertowe, praca zleceniowa i rozliczanie czasu pracy, itp.
11:00 – 11:20 Zarządzanie zobowiązaniami w chmurze – Dr Jarosław Wilk (Bussines Data Process)
Oprogramowanie w modelu SaaS do efektywnego zarządzania zobowiązaniami.
Optymalizacja procesu przetwarzania budżetu, podpisywanych kontraktów i faktur kosztowych.
11:20 – 11:40 Za dużo dokumentów, a za małe szafy? – Obieg Dokumentów sprawniej organizować… ELO pokaże, jak z tym sobie poradzić – Elke Schoenemann (ELO)
ELO Digital Office przedstawi ciekawe rozwiązania z dziedziny ECM. Prezentacja na aktualne tematy tj.: obiegi faktur i zamówień, zarządzanie umowami, sprawy kadrowe, praca grupowa np. nad ofertą…
Pokażemy, jak można w prosty sposób zdefiniować procesy biznesowe na dokumentach w archiwum ELO. Przekonamy Państwa jak skutecznie można usprawnić procesy w firmie i w urzędzie.
11:40 – 12:10 Przerwa
12:10 – 12:30 Business Process Management – trend czy konieczność by dobrze zarządzać organizacją? – Michał Paczkowski (TECNA)
W dzisiejszych czasach na rynku przeplatają się hasła BPM, EOD (Elektroniczny Obieg Dokumentów), Workflow, ECM – jak się odnaleźć w gąszczu nazw, funkcjonalności i realnie spojrzeć na potrzeby własnej organizacji? Odpowiednie zdefiniowanie bieżących i przyszłych potrzeb organizacji pozwala na prawidłowe ukierunkowanie działań oraz właściwy wybór produktu i dostawcy. Chcemy Przedstawić Państwu propozycje podejścia do tematu oraz argumenty, które stawiają rozwiązanie Aurea BPM w czołówce platform do modelowania i realizacji procesów w każdej organizacji bez względu na branżę.
12:30 – 12:50 Rozwój innowacyjnych systemów informatycznych wspomagających zarządzanie, nauczanie oraz wymianę wiedzy na uczelni wyższej – dr inż. Agnieszka Wcisło (Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie)
Podczas konferencji zostaną przedstawione autorskie systemy informatyczne wspomagające zarządzanie i e-edukację na uczelni wyższej. Poszczególne moduły systemów obejmują całość zagadnień administracyjno-dydaktycznych uczelni, pozwalając na gromadzenie, przechowywanie, przetwarzanie i wielokierunkowy przepływ informacji z wykorzystaniem sieci Internet oraz automatyczne generowanie różnych typów dokumentów. Prezentowane rozwiązania, w tym rozbudowana platforma e-learningowa, umożliwiają także wspomaganie prowadzenia nauczania przez Internet. Eedukacja, poprzez różnorodność dostępnych form pracy z materiałem dydaktycznym, zwiększa efektywność przyswajania i utrwalania wiedzy.
Sieciowy Uczelniany System Zarządzania Informacją oraz Sieciowy Akademicki Kurier E-learningowy są rozwijane w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie od wielu lat. SUSZI i SAKE oraz wciąż modernizowany sprzęt komputerowy tworzą innowacyjną, rozbudowywalną, zintegrowaną infrastrukturę zarządzania, nauczania oraz wymiany wiedzy dla studentów, kadry naukowej i pozostałych pracowników uczelni.
12:50 – 13:10 Przerwa
13:10 – 13:40 Jak świadomie kupić system IT ? – Marcin Goł (NDD Business Technology)
W trakcie sesji dowiesz się jak profesjonalnie przeprowadzić zakup systemu IT. Zwięźle i z dużą dozą praktyki zaprezentowane zostaną proces oraz kruczki i zakamarki poszczególnych jego etapów. Prezentowany materiał sprawia że sesja redefiniuje cel przeprowadzenia przetargu na system IT.
13:40 – 14:10 Prawne aspekty archiwizacji dokumentacji pracowniczej – Mateusz Stankiewicz (Orzeł Stankiewicz Kancelaria Prawna, Archiwa)
Prelekcja omówi wynikające z przepisów prawa obowiązki przechowawcze pracodawców w zakresie przechowywania dokumentacji osobowej i płacowej ze szczególnym uwzględnieniem okresów i warunków przechowywania oraz zanalizuje problematykę elektronicznej dokumentacji pracowniczej.
14:10 – 14:30 Zakończenie konferencji, losowanie nagród

KONTAKT

Kontakt

FORMULARZ REJESTRACJI

Udział w konferencji jest bezpłatny
Opłata rejestracyjna dla przedstawicieli firm, posiadających rozwiązania informatyczne dla firm z zakresu zagadnień poruszanych na konferencji – 500 PLN + VAT
Wypełnienie wszystkich pól jest wymagane

Adres email (wymagane)

Imię (wymagane)

Nazwisko (wymagane)

Stanowisko (wymagane)

Nazwa firmy (wymagane)

Branża (wymagane)

Decyzyjność (wymagane)

Miejscowość (wymagane)

Kod pocztowy (wymagane)

Ulica (wymagane)

Telefon (wymagane)

Zamawiam lunch (wymagane)

NIP (dla osób zamawiających lunch)

Skąd dowiedzieli się Państwo o konferencji?

Oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności i regulaminem, i ją akceptuję.

Szanujemy Państwa prywatność. Jeżeli z jakichkolwiek wzgledów nie są Państwo w stanie zaakceptować warunków regulaminu udziału w konferencji a chcieliby Państwo w niej uczestniczyć prosimy o kontakt mailowy: gigacon@gigacon.org

h2. Warunki uczestnictwa

*Udział w konferencji jest BEZPŁATNY**
_Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wcześniejszej rejestracji._

*Potwierdzenie uczestnictwa w konferencji wysyłamy na podany podczas rejestracji adres e-mail.
Uczestnikom spotkania zapewniamy przerwę kawową, komplet materiałów konferencyjnych, możliwość uczestniczenia w wybranych wykładach.

Nie zapewniamy posiłków.

Koszt lunchu wynosi 120 PLN +23% VAT

*Osoby, które zamawiają lunch podczas konferencji prosimy o dokonanie przedpłaty na konto:*
BAMT Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Płocka 5a
01-231 Warszawa
Pełny numer rachunku: 50 1160 2202 0000 0002 5041 8305
Nazwa banku: Bank Millennium S.A.

W tytule przelewu prosimy o podanie nazwy konferencji, daty oraz imienia i nazwiska uczestnika.

Potwierdzenie dokonania wpłaty prosimy przesłać na podany niżej adres e-mail lub fax.
Po otrzymaniu kopii dowodu dokonania wpłaty/przelewu, w ciągu 7 dni wystawimy fakturę VAT i wyślemy pocztą.

Agnieszka Tylska

Kierownik projektu
kom. 506 981 910
fax 22 244 24 59
agnieszka.tylska@gigacon.org

Kontakt dla uczestników oraz propozycje wystąpień merytorycznych prosimy zgłaszać na adres: konrad.tylski@gigacon.org

CALL FOR PAPERS

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Firma (wymagane)

Stanowisko (wymagane)

Konspekt

Oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności i regulaminem, i ją akceptuję.

Szanujemy Państwa prywatność. Jeżeli z jakichkolwiek względów nie są Państwo w stanie zaakceptować warunków regulaminu udziału w szkoleniu, a chcieliby Państwo w nim uczestniczyć, prosimy o kontakt mailowy: gigacon@gigacon.org

Firmy

FIRMY

Partnerzy

Firmy uczestniczące

Fundatorzy nagród

Patroni merytoryczni

Logo_02_150pxprojektypdfr!!!ORZEL_LOGO_RGB_SMALLlogo_wszib_pelne

Patroni medialni

PRELEGENCI:

ELKE SCHOENEMANN

ELKE SCHOENEMANN

Sales Manager Poland, ELO

Matematyk z pochodzenia Niemka, od 1996r. pracująca w Polsce.
1996 – 2004 Praca w Polsko-Niemieckim Towarzystwie Wspierania Gospodarki (Firma z udziałem rządu polskiego i niemieckiego (po 50%))
Od 2004 zatrudniona w ELO Digital Office - odpowiedzialna za sieć Business Partnerów ELO w Polsce i koordynację projektów.

Michał Paczkowski

Michał Paczkowski

Dyrektor Handlowy

Absolwent Wojskowej Akademii Technicznej, wydziału Cybernetyki w specjalności Systemy Informatyczne. Posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte w krajowych i międzynarodowych projektach na stanowiskach analityka, architekta, kierownika projektów. Od 9 lat związany z firmą Tecna Sp. z o.o., gdzie zarządzał realizacją wielu projektów wdrożeniowych realizowanych przez spółkę, ukierunkowanych głównie na realizację procesów biznesowych organizacji. Obecnie odpowiedzialny za kontakty z kluczowymi klientami oraz dział sprzedaży.

Dr Jarosław Wilk

Dr Jarosław Wilk

manager zarządzający, Bussines Data Process

W firmie Business Data Proces manager zarządzający międzynarodowymi projektami i rozwiązaniami informatycznymi. Wykładowca Politechniki Warszawskiej na kierunku Informatyka. Specjalizujący się w zastosowaniu języków formalnych, wykorzystywanych do optymalizacji procesów biznesowych, jak również w algorytmach sztucznej inteligencji.

Mateusz Stankiewicz

Mateusz Stankiewicz

Radca prawny, absolwent prawa na WPiA Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Wspólnik a kancelarii Orzeł Stankiewicz. Wykładowca prawa archiwalnego w Krakowskim Centrum Edukacji Archiwalnej. Doświadczony prelegent na licznych konferencjach i warsztatach m.in. we współpracy z ``Dziennikiem Gazetą Prawną``, ``Rzeczpospolitą`` oraz COLAB.
Członek Stowarzyszenia na rzecz Kultury Archiwalnej NGO zajmującego się działalnością z zakresu archiwizacji dokumentów.
Specjalizuje się w sporach sądowych, prawie sportowym, prawie własności intelektualnej oraz obsłudze klientów anglojęzycznych. Szczególnie bliska jest mu tematyka prawa zarządzania dokumentacją oraz prawa internetu i nowych technologii.
Autor licznych publikacji prasowych z zakresu prawa gospodarczego. Regularny komentator na łamach ``Pulsu Biznesu``.

Adam Wolny

Adam Wolny

Wiceprezes Zarządu elliteq Sp. z o.o.

Absolwent Politechniki Krakowskiej. Wiceprezes Zarządu elliteq Sp. z o.o. Odpowiedzialny za obszar ECM, BPM w firmie elliteq. Podpisując w roku 2002 umowę o współpracy z IXOS Software i Open Text - otworzył polski rynek na rozwiązania klasy ECM dla środowiska ERP SAP. Brał udział we wszystkich pionierskich projektach wdrożeniowych systemów IXOS i Open Text w Polsce w latach 2002-2012.

Igor Stanek

Igor Stanek

Właściciel Kancelarii Igor Stanek

Igor Stanek (radca prawny). Główny obszar jego działalności zawodowej to kontrakty IT i rozwiązywanie sporów. Zawiaduje kancelarią, w której świadczy obsługę prawną dla firm z branży informatycznej. Działa jako mediator w sprawach gospodarczych i negocjator umów oraz ugód. Prowadzi bloga o rozwiązywaniu sporów i negocjacjach (www.igorstanek.pl).

Marcin Goł

Marcin Goł

Partner

Marcin pracuje od 13 lat w IT z czego ponad 6 lat na stanowiskach kierowniczych, posiada certyfikaty techniczne i zarządcze. Początki jego doświadczenia zawodowego to fascynacja bazami danych, która przerodziła się 3krotnie w nagrodę MVP w kategorii SQL Server. W latach 2011-2015 pracował jako szef rozwoju i wdrożeń IT w jednym z największych polskich przedsiębiorstw, gdzie zarządzał 70 osobowym zespołem rozwoju. W tym czasie zrealizował wiele wdrożeń: systemów własnych, pakietowych, kilka zostało zaktualizowanych np.: SAP ERP. Kupił kilkadziesiąt systemów IT. Poza projektowaniem systemów, chętnie pracuje w postępowaniach zakupowych i towarzyszących im negocjacjach. Od 2012 pasjonuje się szczupłym zarządzaniem.
Dziś funkcjonuje w ramach spółki NDD Business Technology Sp. z o.o..

Dominik Daniewski

Dominik Daniewski

Presales Engineer w firmie Datapolis

Dominik Daniewski od 10 lat zajmuje się wdrażaniem rozwiązań biznesowych opartych na technologiach Microsoft. Obecnie pracuje jako Presales Engineer w firmie Datapolis. Wcześniej doświadczenie zdobywał jako kierownik Promise Software w APN Promise, konsultant Microsoft SharePoint w TiMSI sp. z o.o. oraz deweloper Microsoft SharePoint w Polpharmie. Posiada liczne certyfikaty Microsoft z technologii Sharepoint jak i programowania. Absolwent Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych w Warszawie.
Więcej informacji na profilu LinkedIn: http://pl.linkedin.com/in/dominikdaniewski.

dr inż. AGNIESZKA WCISŁO

dr inż. AGNIESZKA WCISŁO

Adiunkt, Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie

Agnieszka Wcisło jest nauczycielem akademickim, uczestniczy w pracach naukowo-badawczych oraz prowadzi zajęcia dydaktyczne z przedmiotów informatycznych na Wydziale Zarządzania, Finansów i Informatyki w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Jest doktorem nauk technicznych (2000), absolwentką kierunku Informatyka Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie (1994), posiada tytuł Master of Business Administration (1992).

FIRMY

Elliteq

Elliteq

elliteq Sp. z o.o. zajmuje się kompleksową obsługą przedsiębiorstw
w zakresie zastosowań technologii informatycznych wspomagających zarządzanie.
Projektujemy i wdrażamy autorskie rozwiązania dla firm z różnych branż gospodarki: od przemysłu przetwórczego, poprzez sferę usług hotelowych i gastronomicznych, po systemy dla handlu i finansów. Od lat cieszymy się zaufaniem największych polskich i międzynarodowych marek. Zaufali nam m.in.: Grupa Maspex, Polimex Mostostal, Basell Orlen Polyolefins, Kaefer Polska, ABB, Hormann, Grupa Żywiec, Partner 21, Servier Polska, Vattenfall, Orlen Koltrans, Orbis.
Specjalizujemy się w zwiększaniu wydajności i wyzwalaniu potencjału firm poprzez zastosowanie rozwiązań informatycznych. Projektujemy i rozwijamy autorskie systemy IT usprawniające zarządzanie firmą, nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w branży automatyzacji procesów i archiwizacji danych.

ELO DIGITAL OFFICE

ELO DIGITAL OFFICE

ELO DIGITAL OFFICE

ELO Digital Office rozwija i sprzedaje wysokiej jakości oprogramowanie do zarządzania dokumentami,
archiwizacji cyfrowej i obiegiem dokumentów. ELO® obejmuje całe spektrum zarządzania treścią
w przedsiębiorstwach (Enterprise-Content-Management - ECM).
Asortyment produktów ELO® składa się z trzech linii: ELOoffice to wstępne rozwiązania DMS i moduło-
wego rozwiązania klient-serwer, a dla średnich przedsiębiorstw ELOprofessional oraz niezależnego od
platformy i wysoce skalowalnego ELOenterprise z możliwością obsługi rożnych podmiotów, które
sprawdza się w szczególności w centrach przetwarzania danych. Systemy są w pełni kompatybilne ze
sobą a wymiana danych i upgrade są możliwe w każdej chwili.
Firma ELO Digital Office została wyodrębniona w 1998 roku z grupy Louis Leitz jako samodzielny pod-
miot z siedzibą w Stuttgarcie i stała się międzynarodowym przedsiębiorstwem posiadającym swoje od-
działy w Europie, Ameryce Południowej, Azji i Australii. Gęsta sieci partnerów systemowych opiekuje się
ponad 600.000 miejsc pracy pod ELO na świecie. Ponadto ELO utrzymuje wiele partnerstw technologicz-
nych z producentami oprogramowania i sprzętu, jak Canon, Epson, Fujitsu, Hewlett-Packard, Kodak,
Kyocera, Microsoft, NetApp i Sun Microsystems.
Produkty ELO®, ze względu na swoją elastyczność i wysoką wydajność, są używane w przedsię-
biorstwach wszystkich branż i wielkości. Renomowani klienci na świecie jak np. BMW, EADS, EnBW,
Lufthansa, MAN, Südzucker, Zott oraz w kraju: PKP Cargo SA , Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świno-
ujście a także różne władze lokalne i państwowe stawiają na wysoką jakość innowacyjnych produktów

Tecna

Tecna

Spółka Tecna jest dostawcą rozwiązań w zakresie zarządzania procesami biznesowymi. Firma oferuje zarówno produkty własne, zbudowane w oparciu o autorską platformę Aurea BPM, jak i produkty firmy Oracle i HP, jako ich wieloletni partner.
Oferowany przez firmę nowoczesny system klasy BPMS 2.0 – Aurea BPM – to wielojęzykowe i multifunkcjonalne narzędzie do modelowania, uruchamiania i optymalizacji procesów biznesowych. Dzięki zastosowaniu zintegrowanego modelera BPMN działającego poprzez www, architektury zorientowanej na usługi, społecznościowego wsparcia, komunikacji między użytkownikami oraz repozytorium dokumentów zintegrowanego z MS Office, możliwe jest automatyzowanie i usprawnianie dynamicznych, stale podlegających zmianom procesów biznesowych, w heterogenicznych, rozproszonych, wielojęzykowych środowiskach. Aurea BPM wspiera zarówno procesy wewnątrz organizacji, jak i działania Business-to-business.

Business Data Process

Business Data Process

Pozycja firmy Business Data Process budowana jest od roku 2003. Na przestrzeni 13 lat zdobyła doświadczenie w wytwarzaniu programowania specjalizującego się w sektorze finansowo księgowym oraz kadrowo płacowym. Swoją pozycję na rynku zawdzięcza profesjonalnej, międzynarodowej kadrze menadżerskiej oraz innowacyjnemu zespołowi IT. W skład, którego wchodzą analitycy, project managerzy, konsultanci oraz programiści. Business Data Process oferuje swoim klientom precyzyjne dostosowanie oprogramowania do ich potrzeb. Specjalizuję się w optymalizowaniu i automatyzowaniu procesów biznesowych oraz zwiększenia ich produktywności. Działania są realizowane dzięki zgromadzonej przez lata wiedzy oraz wykorzystaniu nowych technologii i narzędzi. Obecnie wszystkie usługi oparte są w modelu SaaS (Software as a Service). Dzięki temu klienci mają dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych i ich aktualizacji bez konieczności posiadania własnej infrastruktury informatycznej. Firma Business Data Process może pochwalić się:
Stworzeniem oprogramowania w celu optymalizacji procesu przetwarzania budżetu, podpisywanych kontraktów i faktur kosztowych.
Stworzeniem oprogramowania służącego do planowania i rejestrowania czasu pracy wykorzystującego opracowany język formalny
Stworzeniem oprogramowania zarządzającego procesami kadrowymi w ujęciu dokumentowym
Integracją z systemami zewnętrznymi firm: Sage, Comarch, SAP
Oracle Opera Property Management System
Integracją z systemami bankowymi: PKO B.P., mBank, PKO S.A., BNP Paribas, BGŻ, WZWBK, SG
Wraz z rozwojem technologicznym firma Business Data Process dostosowuje swoje produkty do najnowszych wymagań na rynku informatycznym. Efektem tych działań jest ciągle rosnąca baza usatysfakcjonowanych odbiorców.

Name

Name

Rok temu byli z nami:

W ubiegłym roku byli z nami: