Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

 • To event minęło.

BPM – Business Process Management

kwiecień 15 @ 10:00 - 15:00

Szczegóły

Data:
kwiecień 15
Czas:
10:00 - 15:00

Miejsce

ONLINE
Polska

Na skróty:

 • O konferencji
 • Agenda
 • Kontakt
 • Firmy
 • Prelegenci
 • REJESTRACJA

  Wypełnienie wszystkich pól jest wymagane

  Adres email (wymagane)

  Imię (wymagane)

  Nazwisko (wymagane)

  Stanowisko (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  Branża (wymagane)

  Decyzyjność (wymagane)

  Miejscowość (wymagane)

  Kod pocztowy firmy (wymagane)

  Ulica firmy (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Skąd dowiedzieli się Państwo o konferencji?

  Oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności i regulaminem, i ją akceptuję.

  Szanujemy Państwa prywatność. Jeżeli z jakichkolwiek względów nie są Państwo w stanie zaakceptować warunków regulaminu udziału w konferencji a chcieliby Państwo w niej uczestniczyć prosimy o kontakt mailowy: konferencje@gigacon.org

  Uwagi

  *Potwierdzenie uczestnictwa w konferencji wysyłamy na podany podczas rejestracji adres e-mail* Potwierdzenie nie jest wysyłane automatycznie

 • CALL FOR PAPERS

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Firma (wymagane)

  Stanowisko (wymagane)

  Konspekt

  Oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności i regulaminem, i ją akceptuję.

  Szanujemy Państwa prywatność. Jeżeli z jakichkolwiek względów nie są Państwo w stanie zaakceptować warunków regulaminu udziału w szkoleniu, a chcieliby Państwo w nim uczestniczyć, prosimy o kontakt mailowy: gigacon@gigacon.org

O KONFERENCJI:

Konferencja Business Process Management GigaCon poświęcona jest modelowaniu procesów biznesowych. Wiedza z tego zakresu ułatwia zarządzanie firmą. Właściwe decyzje i działania, szybka identyfikacja problemów, sprawny przepływ informacji to zalety prawidłowego wykorzystywania umiejętności oraz narzędzi.
Sprawne funkcjonowanie każdego przedsiębiorstwa, instytucji czy organizacji zależy od harmonijnego przeprowadzania, nadzorowania i monitorowania zachodzących w nim operacji. Zintegrowany system w firmie pozwala efektywniej wykorzystywać zasoby oraz wygrywać z konkurencją.

PROPONOWANA TEMATYKA KONFERENCJI BPM:

– projektowanie i analiza procesów
– automatyzacja i optymalizacja procesów biznesowych
– modelowanie procesów biznesowych
– metody opisu procesów
– SOA w organizacji
– notacje BPM
– dobre praktyki (systemy kompleksowo wspierające zarządzanie procesami – przykłady wdrożeń)

KONFERENCJA SKIEROWANA JEST DO:

* szerokiego kręgu odbiorców poszukujących nowych rozwiązań z zakresu BPM i pragnących zastosować zmiany w dotychczas posiadanych zasobach
* wyższej i średniej kadry zarządzającej
* osób charakteryzujących się wysokim stopniem decyzyjności w organizacjach
* szefów pragnących zrewolucjonizować działanie swojej firmy

Konferencja jest spotkaniem biznesowym, nie przyjmujemy rejestracji studentów

O konferencji

UDZIAŁ W KONFERENCJI BEZPŁATNY*!

Wymagane jest JEDYNIE wypełnienie formularza rejestracji – odnośnik znajduje się pod agendą.

* Opłata rejestracyjna wyłącznie dla przedstawicieli firm informatycznych (producenci, dystrybutorzy itp.) sprzedających rozwiązania IT z zakresu zagadnień poruszanych na konferencji oraz firm konsultingowych świadczących usługi z zakresu tej tematyki  – 500 PLN + VAT

ZAREJESTROWANYM UCZESTNIKOM ZAPEWNIAMY:

* możliwość udziału w wybranych wykładach
* możliwość otrzymania potwierdzenia udziału w konferencji (podbicie delegacji/zaświadczenia w trakcie spotkania lub wystawienie certyfikatu uczestnictwa po wydarzeniu)
* dostęp do materiałów pokonferencyjnych


ZAPREZENTUJ SWOJĄ FIRMĘ!

Firmy, które posiadają rozwiązania dotyczące elektronicznego obiegu dokumentów i zainteresowane są zaprezentowaniem swoich produktów podczas konferencji, zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą marketingową. Do wyboru m.in.: wykład 20 – 45 minut / stoisko / insert / lista kontaktów / informacje o udziale firmy w newsletterach i inne.
Kontakt: karina.strojek@gigacon.org

Propozycje wykładów merytorycznych (call for papers), patronaty medialne, kontakt z uczestnikami: anna.jankowska@gigacon.org

Agenda

AGENDA

10:00Rozpoczęcie konferencji
10:05 – 10:35 Model procesu biznesowego w BPM
– Piotr Biernacki, Robert Kozłowski (MGX Szkolenia)
Wykład poświęcony znaczeniu wykorzystaniu modeli BPMN w BPM i o co musza zostać rozszerzone, aby były w pełni przydatne
10:40 – 11:10Procesy w firmie – obiegi w firmie
– Elke Schoenemann (ELO Digital Office)
Przy korzystaniu z ELO ECM Suite mamy pełną kontrolę nad procesami w firmie. W obiegach w ECM mamy do czynienia z dokumentami,  teczkami oraz innymi informacjami.
Obiegi wspierają procesy w firmie, mogą pomóc przy automatyzacji pewnych kroków w procesach i pomagają przy zarządzaniu dokumentami i informacjami.
BPM i Workflow – czy to jest to samo? A gdzie jest różnica?
11:15 – 11:45Efektywny proces zakupowy w dobie pracy zdalnej
– Mateusz Borowiak (Exact)
Wykorzystanie systemu klasy BPM pozwala usprawnić procesy zarządcze i operacyjne w rozproszonej strukturze firmowej, wynikającej z wszechobecnej dziś pracy zdalnej, związanej z sytuacją pandemiczną na świecie. Na przykładzie procesu zakupowego pokażę, jak sprawnie zarządzać procesami i zrealizować zakupy w firmie w dobie koronawirusa – od budżetu i zapotrzebowania po elektroniczny obieg dokumentów i księgowanie.
11:50 – 12:20Najlepsze środowisko Open Source do automatyzacji procesów.
– Marcin Makowski (BeOne)
Pokażemy jakie komponenty i projekty wykorzystać do zbudowania architektury automatyzacji procesów w środowisku kontenerów. Przedstawimy przykłady realizacji z wykorzystaniem Alfresco Community i Camunda. Zwrócimy szczególną uwagę na wysoką wydajność, elastyczność, możliwość rozbudowy środowiska i łatwość zarządzania.
12:25 – 12:55Jak nadążyć za procesami firmowymi, czyli właściwe narzędzia we właściwym czasie
– Krzysztof Żółtański (Vialutions)
Wszystko zaczęło się od SharePointa. To był punkt zero w naszej 10-letniej pracy z procesami firmowymi. Czego dowiedzieliśmy się przez ten czas od naszych klientów? Jak możemy ich teraz wspomagać? Posłuchaj, jak nauczyliśmy się dobierać narzędzia pasujące do ich sposobu działania.
13:00 – 13:30Wykorzystanie mocnej semantyki języków dziedzinowych (DSL) w sprawnym projektowaniu rozwiązań procesowych dla firm farmaceutycznych – na przykładzie umów podpisywanych z lekarzami.
– Piotr Wilkin (Syndatis)
W modelowaniu rozwiązań biznesowych bardzo istotne jest wykorzystanie modularnych specyfikacji, łatwych do zrozumienia dla analityków biznesowych, a nie tylko dla programistów. W Syndatis BPM w tym celu stworzyliśmy zestaw deklaratywnych (w przeciwieństwie do stosowanego w większości rozwiązań podejścia proceduralno/skryptowego) języków dziedzinowych (DSL), pozwalający na wydajne projektowanie złożonych rozwiązań biznesowych, często z pominięciem bądź minimalnym udziałem zespołu programistycznego
13:30Zakończenie konferencji

Organizator zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w agendzie. Ostateczny program wysyłany jest zarejestrowanym Uczestnikom drogą mailową na kilka dni przed wydarzeniem.

KONTAKT

Kontakt

FORMULARZ REJESTRACJI

Wypełnienie wszystkich pól jest wymagane

Adres email (wymagane)

Imię (wymagane)

Nazwisko (wymagane)

Stanowisko (wymagane)

Nazwa firmy (wymagane)

Branża (wymagane)

Decyzyjność (wymagane)

Miejscowość (wymagane)

Kod pocztowy firmy (wymagane)

Ulica firmy (wymagane)

Telefon (wymagane)

Skąd dowiedzieli się Państwo o konferencji?

Oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności i regulaminem, i ją akceptuję.

Szanujemy Państwa prywatność. Jeżeli z jakichkolwiek względów nie są Państwo w stanie zaakceptować warunków regulaminu udziału w konferencji a chcieliby Państwo w niej uczestniczyć prosimy o kontakt mailowy: konferencje@gigacon.org

Uwagi

*Potwierdzenie uczestnictwa w konferencji wysyłamy na podany podczas rejestracji adres e-mail* Potwierdzenie nie jest wysyłane automatycznie

karusia

KARINA STROJEK

Kierownik projektu – kontakt z Wystawcami
e-mail: karina.strojek@gigacon.org
mobile: +48 600-677-473


Kontakt dla Uczestników, Prelegentów i Patronów:
Anna Jankowska
anna.jankowska@gigacon.org
tel. 506 981 945

Propozycje wystąpień merytorycznych prosimy zgłaszać mailowo lub wypełnić formularz dostępny w zakładce na górze tej strony.
Więcej o wystąpieniach: https://gigacon.org/cfp_2019/

Sponsorzy

Firma uczestnicząca

Współpraca merytoryczna

Prelegenci

PRELEGENCI: 

Elke Schoenemann

Elke Schoenemann

Niemka pracująca od roku 1996 w Polsce, z wykształcenia matematyk.1996 – 2004 Praca w Polsko-Niemieckim Towarzystwie Wspierania Gospodarki (Firma z udziałem rządu polskiego i niemieckiego (po 50%)) Od 2004 zatrudniona w ELO Digital Office – odpowiedzialna za sieć Business Partnerów ELO w Polsce i koordynację projektów.

Marcin Makowski

Marcin Makowski

Chief Executive Officer w BeOne

Ekspert z 15 letnim doświadczeniem w zakresie zarządzania procesami i dokumentami, w tym czasie uczestniczył w rozwoju i wdrożeniach wielu zamkniętych i otwartych platform ECM. Od 8 lat specjalizuje się w systemie Alfresco oraz budowaniem rozwiązań w wykorzystaniem technologii open source. Jest głównym architektem największych wdrożeń Alfresco w Polsce.

Krzysztof Żółtański

Krzysztof Żółtański

Vialutions

Od wielu lat związany z branżą IT, szczególnie w zakresie dostarczania dedykowanych rozwiązań usprawniających operacje biznesowe. Jest praktykiem filozofii ciągłego doskonalenia, co również przekłada się na sposób zarządzania prowadzonymi projektami. Swoje działania koncentruje wokół tematyki uproszczenia i automatyzacji procesów - od określenia potrzeb I rozwoju rozwiązania aż po wsparcie w użytkowaniu.

Piotr Wilkin

Piotr Wilkin

Projektant Systemowy Syndatis

Absolwent informatyki UW, doktor filozofii, z Syndatis współpracuje od 2012 roku. Współautor technologicznej koncepcji produktu Syndatis BPM4 / AIR, odpowiada za jego rozwój, w szczególności w obszarze biznesowego modelowania dokumentów z użyciem deklaratywnych języków dziedzinowych (DSL).

Mateusz Borowiak

Mateusz Borowiak

Senior Sales Executive, Exact Software Poland

Studiował na Wydziale Informatyki i Zarządzania Politechniki Poznańskiej.
Od ponad 12 lat nieprzerwanie związany z branżą IT, a od 2013 roku z rozwiązaniami firmy Exact. Doświadczony sprzedawca z ugruntowaną wiedzą techniczną. W Exact Software Poland odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych klientów na terenie Polski. Skoncentrowany wokół rozwiązań dla branży usług profesjonalnych oraz sektora finansowego i ubezpieczeniowego.

O NASZYCH WYSTAWCACH:

ELO DIGITAL OFFICE

ELO DIGITAL OFFICE

ELO Digital Office rozwija i sprzedaje wysokiej jakości oprogramowanie do zarządzania dokumentami, archiwizacji cyfrowej i obiegiem dokumentów. ELO® obejmuje całe spektrum zarządzania treścią w przedsiębiorstwach (Enterprise-Content-Management (ECM)).
Firma ELO Digital Office została wyodrębniona w 1998 roku z grupy Louis Leitz jako samodzielny podmiot z siedzibą w Stuttgarcie i stała się międzynarodowym przedsiębiorstwem posiadającym swoje oddziały w Europie, Ameryce Południowej, Azji i Australii. Gęsta sieć partnerów systemowych opiekuje się ponad 750.000 miejsc pracy pod ELO na świecie. Ponadto ELO utrzymuje wiele partnerstw technologicznych z producentami oprogramowania i sprzętu.

BE ONE

BE ONE

BeOne lider w zakresie wdrożeń Alfresco w Polsce, obsługujący na stałe największe wdrożenia obejmujące przeszło 100.000 użytkowników i kilkadziesiąt milionów dokumentów. W ramach wdrożeń wypracowanych zostało przez BeOne dziesiątki modeli referencyjnych oraz scenariuszy użycia systemu Alfresco, a także najlepsze wzorce w zakresie rozszerzania systemu i dopasowania do wymagań klientów.

Vialutions

Vialutions

Dostarczamy firmom różnych branż narzędzia ułatwiające i usprawniające pracę – zarówno gotowe aplikacje, jak i oprogramowane stworzone indywidualnie. Analizujemy procesy firmowe, pomagamy dobrać odpowiednie rozwiązanie i towarzyszymy klientowi przez cały ten proces – od weryfikacji firmowych procedur aż po implementację i utrzymanie.

Syndatis

Syndatis

Syndatis od ponad 20 lat usprawnia procesy biznesowe w dużych organizacjach wykorzystując autorski produkt - Syndatis BPM4 (dostępny również w wersji chmurowej jako Syndatis AIR). Zespół doświadczonych analityków i deweloperów optymalizuje i digitalizuje obiegi dokumentów, specjalizując się w nietypowych, złożonych rozwiązaniach integrujących wiele systemów. Jednym z wyzwań, na które Syndatis ma rozbudowaną i nowoczesną odpowiedź, jest proces zawierania i rozliczania umów krótkoterminowych z personelem medycznym, kluczowy dla firm branży farmaceutycznej, obejmujący krytyczne w czasie pandemii funkcje podpisu zdalnego. Rozwiązania Syndatis wykorzystuje na co dzień kilkadziesiąt tysięcy użytkowników w wielu krajach Europy.

 Exact

Exact

Exact jest uznanym producentem i dostawcą nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla biznesu. Firma oferuje m.in. systemy wspierające zarządzanie przedsiębiorstwem (ERP), systemy elektronicznego obiegu dokumentów i przepływów pracy (Workflow) oraz zarządzania zasobami ludzkimi (HRM). Oprogramowanie Exact umożliwia skuteczną automatyzację i optymalizację procesów biznesowych. Na całym świecie obsługujemy ponad 500 tys. klientów.

Exact Software Poland działa na polskim rynku od 1992 roku. Bazując na światowych standardach, Exact w Polsce uwzględnia wymogi lokalnego rynku. Firma świadczy kompleksowe usługi obejmujące analizę wymagań klienta na etapie planowania projektu wdrożenia oprogramowania, zarządzanie projektem wdrożeniowym, wsparcie implementacji systemu zarówno w formie szkoleń i konsultacji, jak również świadczenie posprzedażowej pomocy technicznej.
Więcej informacji dotyczących rozwiązań informatycznych Exact dla biznesu znajduje się na https://www.exact.com/pl/produkty