Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

 • To event minęło.

IT w Administracji, Warszawa

22 listopada 2016

Szczegóły

Data:
22 listopada 2016

Miejsce

Hotel Courtyard
Żwirki i Wigury 1
Warszawa, mazowieckie 00-906 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://www.warszawacourtyard.pl/

Na skróty:

 • O konferencji
 • Agenda
 • Kontakt
 • Firmy
 • Prelegenci
 • REJESTRACJA

  Udział w konferencji jest bezpłatny
  Opłata rejestracyjna dla przedstawicieli firm, posiadających rozwiązania informatyczne dla firm z zakresu zagadnień poruszanych na konferencji – 500 PLN + VAT
  Wypełnienie wszystkich pól jest wymagane

  Adres email (wymagane)

  Imię (wymagane)

  Nazwisko (wymagane)

  Stanowisko (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  Branża (wymagane)

  Decyzyjność (wymagane)

  Miejscowość (wymagane)

  Kod pocztowy (wymagane)

  Ulica (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Zamawiam lunch (wymagane)

  NIP (dla osób zamawiających lunch)

  Skąd dowiedzieli się Państwo o konferencji?

  Oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności i regulaminem, i ją akceptuję.

  Szanujemy Państwa prywatność. Jeżeli z jakichkolwiek wzgledów nie są Państwo w stanie zaakceptować warunków regulaminu udziału w konferencji a chcieliby Państwo w niej uczestniczyć prosimy o kontakt mailowy: gigacon@gigacon.org

  h2. Warunki uczestnictwa

  *Udział w konferencji jest BEZPŁATNY**
  _Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wcześniejszej rejestracji._

  *Potwierdzenie uczestnictwa w konferencji wysyłamy na podany podczas rejestracji adres e-mail.
  Uczestnikom spotkania zapewniamy przerwę kawową, komplet materiałów konferencyjnych, możliwość uczestniczenia w wybranych wykładach.

  Nie zapewniamy posiłków.

  Koszt lunchu wynosi 120 PLN +23% VAT

  *Osoby, które zamawiają lunch podczas konferencji prosimy o dokonanie przedpłaty na konto:*
  BAMT Sp. z o.o. Sp. K.
  ul. Płocka 5a
  01-231 Warszawa
  Pełny numer rachunku: 50 1160 2202 0000 0002 5041 8305
  Nazwa banku: Bank Millennium S.A.

  W tytule przelewu prosimy o podanie nazwy konferencji, daty oraz imienia i nazwiska uczestnika.

  Potwierdzenie dokonania wpłaty prosimy przesłać na podany niżej adres e-mail lub fax.
  Po otrzymaniu kopii dowodu dokonania wpłaty/przelewu, w ciągu 7 dni wystawimy fakturę VAT i wyślemy pocztą.

 • CALL FOR PAPERS

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Firma (wymagane)

  Stanowisko (wymagane)

  Konspekt

  Oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności i regulaminem, i ją akceptuję.

  Szanujemy Państwa prywatność. Jeżeli z jakichkolwiek względów nie są Państwo w stanie zaakceptować warunków regulaminu udziału w szkoleniu, a chcieliby Państwo w nim uczestniczyć, prosimy o kontakt mailowy: gigacon@gigacon.org

O konferencji

O konferencji

Zapraszamy na bezpłatną konferencje, której celem jest kompleksowe przedstawienie najnowszych tendencji związanych z informatyzacją polskich urzędów i instytucji administracji publicznej.
PROPONOWANA TEMATYKA:
– Wykorzystanie dokumentu elektronicznego w administracji państwowej
– Systemy zarządzanie obiegiem informacji i dokumentów
– Systemy PKI dla administracji
– Archiwizacja i składowanie danych
– Oprogramowanie biurowe dla urzędów
– Integracja usług elektronicznych: fax, e-mail
– Zarządzanie zasobami gminy (systemy klasy EAS)
– Gmina w Internecie – portale internetowe dla urzędów
– eLearning w administracji
– System obsługi interesantów (systemy CRM oraz CallCenter i Teleservice)
– Systemy informacji przestrzennej (GIS)
– Biuletyn Informacji Publicznej
– Ochrona informacji – bezpieczeństwo systemów informatycznych
– Niezawodność infrastruktury informatycznej w Urzędzie (serwery, sieci teleinformatyczne, wydajne łącza)
– Budowa publicznych punktów dostępu do Internetu
– Systemy poczty i pracy grupowej

Uczestnikom zapewniamy:

 • materiały konferencyjne
 • przerwy kawowe
 • możliwość uczestnictwa w wybranych wykładach

Firmy zainteresowane zaprezentowaniem się na konferencji ze swoim rozwiązaniem lub produktem, zapraszamy do kontaktu z organizatorem.

Konferencja skierowana jest do:

– szerokiego kręgu odbiorców wykorzystujących technologie informatyczne w polskich urzędach i instytucjach publicznych: przedstawicieli władz gmin, powiatów i województw (prezydentów miast, burmistrzów, naczelników, wójtów), kierowników i dyrektorów działów w jednostkach samorządowych i urzędach centralnych, specjalistów – pracowników administracji państwowej
– osób odpowiedzialnych za selekcję oraz zakup nowych produktów i technologii; projektowanie, budowę i rozwój systemów informatycznych w urzędach i instytucjach publicznych: szefów departamentów informatyki, kierowników projektów, członków grup projektowych, administratorów systemów.
Film nagrany podczas poprzednich edycji naszych konferencji:

Agenda

AGENDA

09:00 – 09:30 Rejestracja uczestników
09:30 – 10:00 Bezpieczeństwo i standaryzacja w przestrzeni publicznej – Grzegorz Hunicz (Dyrektor IT, Urząd Miasta Lublin)
Prezentacja to studium przypadku próby uporządkowania systemów i procedur IT w Lublinie. Nowe wyzwania stawiane przed IT w dużym mieście wymagają standaryzacji. Zagrożenia związane z bezpieczeństwem systemów teleinformatycznych oraz ryzyka z tym związane stają się realne. Spójne zasady interwencji w przestrzeń publiczną oraz współpracy z jednostkami organizacyjnymi miasta przynoszą już pierwsze efekty.
10:00 – 10:30 Obszary bezpieczeństwa teleinformatycznego w e-administracji – Jerzy Paczocha ( Instytut Łączności Państwowy Instytut Badawczy)
Działania w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego w administracji nie są ograniczone tylko do ochrony w lokalizacji urzędu w której użytkowany jest system informatyczny. Wymaga szerszego spojrzenia w aspekcie: zastosowań – e-administracja to nie tylko formularze, a procesy biznesowe i komunikowanie; relacji komunikacji A2A, A2C, C2A; współdziałania systemów; teleinformatycznej infrastruktury krytycznej i zarządzania kryzysowego; warunków realizacji usług telekomunikacyjnych w świetle rozwoju technologii; wymagań stawianych dla projektów w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego w programach POPC i RPO.
10:30 – 10:50 Skuteczna implementacja strategii otwartych danych dająca obywatelom bezpieczny dostęp do zasobów informacyjnych Państwa – Grażyna Dadej (IBM Polska)
W przyjętym niedawno przez rząd nowym „Programie Zintegrowanej Informatyzacji Państwa” zidentyfikowano kluczowe obszary wymagające implementacji nowych rozwiązań m.in. w zakresie dostępu obywateli i przedsiębiorców do zasobów informacyjnych Państwa. Przenosi to ciężar dyskusji z pytania „czy” udostępniać dane, na to „jak” to zrobić w sposób przejrzysty, automatyczny i korzystający z globalnie przyjętych standardów komunikacji. Jakie są dobre praktyki? Jakie wyzwania należy pokonać aby udostępniać dane w zgodzie ze standardami bezpieczeństwa? W trakcie sesji dowiecie się Państwo jak w nowoczesnych rozwiązaniach implementowane jest otwieranie systemów (Open) i udostępnianie danych (Data).
10:50 – 11:20 Przerwa kawowa
11:20 – 11:40 Kosztwydruku.pl – narzędzie do monitorowania i audytowania  floty urządzeń drukujących i wielofunkcyjnych – Piotr Niedźwiedź (MAGRA)
11:40 – 12:00 Administrowanie sprzętem, oprogramowaniem i użytkownikami oraz monitoring – czyli 15 lat systemu statlook w Administracji – Piotr Kubiak (A plus C Systems)
Przepis na praktyczne i sprawne administrowanie zasobami IT i użytkownikami. Wiedza w pigułce na temat audytu oprogramowania, inwentaryzacji, automatyzacji, zgłoszeń helpdesk, pomagania użytkownikom oraz wielu innych zadań, z jakimi na co dzień borykają się Działy IT i osoby zarządzające w instytucjach.
12:00 – 12:30 Robotic Process Automation w administracji. Integracja aplikacji bez ingerencji w kod w strukturę danych – Danuta Kajrunajtys (Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie)
Integracja aplikacji jest dość powszechnym wyzwaniem. Stają przed nim tak użytkownicy jak i specjaliści IT. Brak integracji powoduje różnorodne negatywne konsekwencje dla efektywności pracy. Działy IT często niestety niewiele mogą zaproponować poza wymianą oprogramowania lub równie kosztownym projektem integracyjnym.
12:30 – 12:45 Przerwa
12:45 – 13:15 Audyty penetracyjne – monitoringu zagrożeń w systemach IT w urzędach – Krzysztof Młynarski (Teleinformatica)
Żyjemy w czasach, w których ochrona zasobów informacyjnych musi stać się nie tylko priorytetem, ale również procesem ciągłym, wymagającym stałej aktualizacji – zarówno ze względu na dynamiczny rozwój narzędzi przetwarzania danych, jak i ciągłe doskonalenie technik działania przez cyberprzestępców. Dziś nie wystarczy już prosty firewall i program antywirusowy. W systemach IT często pojawiają się symptomy, mogące wskazywać na jakiś rodzaj ataku – jeśli je przeoczymy, szybko staniemy się ofiarą. Doświadczenie uczy, iż usuwanie skutków ataków na systemy informatyczne jest o wiele trudniejsze i kosztowniejsze, aniżeli właściwa profilaktyka. Jakie techniki ochrony informacji wybrać? Z jakich narzędzi skorzystać? Kto może nam w tym pomóc? Na te i inne pytania odpowiem w trakcie mojej prelekcji
13:15 – 13:45 Audyt systemów zarządzania zgodnych z wymaganiami Rozporządzenia ws. Krajowych Ram Interoperacyjności
– Dariusz Klimowski (Międzynarodowy Instytut Outsourcingu)
Podczas prelekcji zostaną omówione następujące zagadnienia: narzędzia elektroniczne wspierające audyt KRI, obszar audytu, zasady oceniania zdarzeń, zapisy z audytu, działania doskonalące po zakończeniu audytu.
13:45 – 14:15 Ochrona informacji niejawnych. Wymogi bezpieczeństwa teleinformatycznego w administracji publicznej – Adam Mura (Ślązak, Zapiór i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych)
Wykład poświęcony tematyce ochronie informacji niejawnym w administracji publicznej. W jego ramach prowadzący przybliży problematykę informacji niejawnych, ich klasyfikacji oraz przedstawi podstawowe wymagania bezpieczeństwa teleinformatycznego. Wykład uzupełni kwestia prawnokarnych konsekwencji naruszenia przepisów ustawy.
14:15 – 14:40 Zakończenie konferencji, losowanie nagród

KONTAKT

Kontakt

FORMULARZ REJESTRACJI

Udział w konferencji jest bezpłatny
Opłata rejestracyjna dla przedstawicieli firm, posiadających rozwiązania informatyczne dla firm z zakresu zagadnień poruszanych na konferencji – 500 PLN + VAT
Wypełnienie wszystkich pól jest wymagane

Adres email (wymagane)

Imię (wymagane)

Nazwisko (wymagane)

Stanowisko (wymagane)

Nazwa firmy (wymagane)

Branża (wymagane)

Decyzyjność (wymagane)

Miejscowość (wymagane)

Kod pocztowy (wymagane)

Ulica (wymagane)

Telefon (wymagane)

Zamawiam lunch (wymagane)

NIP (dla osób zamawiających lunch)

Skąd dowiedzieli się Państwo o konferencji?

Oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności i regulaminem, i ją akceptuję.

Szanujemy Państwa prywatność. Jeżeli z jakichkolwiek wzgledów nie są Państwo w stanie zaakceptować warunków regulaminu udziału w konferencji a chcieliby Państwo w niej uczestniczyć prosimy o kontakt mailowy: gigacon@gigacon.org

h2. Warunki uczestnictwa

*Udział w konferencji jest BEZPŁATNY**
_Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wcześniejszej rejestracji._

*Potwierdzenie uczestnictwa w konferencji wysyłamy na podany podczas rejestracji adres e-mail.
Uczestnikom spotkania zapewniamy przerwę kawową, komplet materiałów konferencyjnych, możliwość uczestniczenia w wybranych wykładach.

Nie zapewniamy posiłków.

Koszt lunchu wynosi 120 PLN +23% VAT

*Osoby, które zamawiają lunch podczas konferencji prosimy o dokonanie przedpłaty na konto:*
BAMT Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Płocka 5a
01-231 Warszawa
Pełny numer rachunku: 50 1160 2202 0000 0002 5041 8305
Nazwa banku: Bank Millennium S.A.

W tytule przelewu prosimy o podanie nazwy konferencji, daty oraz imienia i nazwiska uczestnika.

Potwierdzenie dokonania wpłaty prosimy przesłać na podany niżej adres e-mail lub fax.
Po otrzymaniu kopii dowodu dokonania wpłaty/przelewu, w ciągu 7 dni wystawimy fakturę VAT i wyślemy pocztą.

Karina Strojek

kom. 600 677 473
fax. 22 244 24 59
karina.strojek@gigacon.org

Radosław Parszewski

kom. 600 816 026
fax. 22 244 24 59
radoslaw.parszewski@gigacon.org

Kontakt dla uczestników oraz propozycje wystąpień merytorycznych prosimy zgłaszać na adres: radoslaw.parszewski@gigacon.org

CALL FOR PAPERS

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Firma (wymagane)

Stanowisko (wymagane)

Konspekt

Oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności i regulaminem, i ją akceptuję.

Szanujemy Państwa prywatność. Jeżeli z jakichkolwiek względów nie są Państwo w stanie zaakceptować warunków regulaminu udziału w szkoleniu, a chcieliby Państwo w nim uczestniczyć, prosimy o kontakt mailowy: gigacon@gigacon.org

Firmy

FIRMY

Patron honorowy

Partnerzy

Firmy uczestniczące

Współpraca merytoryczna

Fundator nagród

Patroni medialni

PRELEGENCI:

Grzegorz Hunicz

Grzegorz Hunicz

Dyrektor Wydziału Informatyki i Telekomunikacji, Urząd Miasta Lublin

Od 15 lat związany z rynkiem teleinformatycznym. Zaangażowany w rozległe projekty integracyjne dla podmiotów komercyjnych oraz instytucji publicznych. Wcześniej związany z rynkiem telekomunikacyjnym oraz ISP. Specjalista z zakresu audytu systemów informatycznych oraz zarządzania projektami. Lider wielu projektów teleinformatycznych, architekt systemów bezpieczeństwa, szef komitetu sterującego Lubelskiej Biblioteki Wirtualnej. Absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach, ukończone liczne studia podyplomowe i szkolenia, związany ze środowiskiem naukowym jako doradca oraz wykładowca. Pomysłodawca oraz szef miejskiej szerokopasmowej sieci szkieletowej w Lublinie

Jerzy Paczocha

Jerzy Paczocha

Główny specjalista, Instytut Łączności Państwowy Instytut Badawczy

Absolwent Politechniki Warszawskiej Wydziału Elektroniki i studiów magisterskich Akademii Obrony Narodowej Wydział Strategiczno-Obronny kierunek bezpieczeństwo narodowe spec. zarządzanie bezpieczeństwem.
Ekspert z zakresu telekomunikacji. Posiada wieloletnie doświadczenie pracach rozwojowych, wdrożeniowych i konsultingowych w zakresie sieciowych systemów informatycznych, teleinformatycznych, sieci korporacyjnych, inżynierii ruchu, jakości sieci i usług telekomunikacyjnych oraz infrastruktury telekomunikacyjnej.
Ekspert oceniający wnioski na dofinansowanie ze środków UE w programach POPC, RPO i INTERREG.
Wykłada na Wydziale Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne.
Członek Komitetów Technicznych PKN nr 182 ds. Ochrony informacji w systemach teleinformatycznych oraz KT 306 ds. Bezpieczeństwa Powszechnego i Ochrony Ludności.
Członek Zarządu Stowarzyszenia Inżynierów Telekomunikacji.
Obszary zainteresowań: usług; i sieci telekomunikacyjne: kierunki rozwoju, bezpieczeństwo aspekty regulacyjne, zarządzanie kryzysowe oraz społeczeństwo informacyjne i e-administracja.

Grażyna Dadej

Grażyna Dadej

Executive Architect, Cloud Technical Sales Manager, IBM Polska

Grażyna Dadej jest architektem z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i wdrażaniu różnych systemów informatycznych. Od kilku lat jest skoncentrowana na szeroko rozumianych rozwiązaniach mobilnych, łączących w sobie tradycyjne podejście z innowacyjną koncepcją mikro-usług będącą podstawą API Economy. Pomaga klientom zaadoptować nowe trendy przy transformacji istniejących oraz projektowaniu przyszłych systemów, dla osiągnięcia maksymalnych korzyści jakie daje architektura hybrydowa łącząca komponenty on-premise oraz usługi w chmurze. Jest członkiem IBM Academy of Technology.

Piotr Kubiak

Piotr Kubiak

A pluc C Systems

Związany z branżą IT od ponad 10 lat. Specjalizuje się w oprogramowaniu do zarządzania zasobami IT, Software Asset Management oraz kwestiach związanych z legalnością oprogramowania i monitorowaniem aktywności użytkowników. Certyfikowany Audytor Microsoft SAM. W A plus C Systems współuczestniczy w rozwoju systemów uplook, statlook i bizlook do zarządzania zasobami IT i bezpieczeństwem danych. Prywatnie ojciec dwójki małych użyszkodników i miłośnik makrofotografii oraz Hearthstone’a.

Danuta Kajrunajtys

Danuta Kajrunajtys

Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie

Dr Danuta Kajrunajtys zajmuje się skutecznym wykorzystaniem metod i technik informatyki do wspomagania zarządzania. Świadczy usługi doradcze mające na celu zdiagnozowanie sytuacji i projektowanie zakresu zmian w wykorzystaniu technologii. Planuje i prowadzi szkolenia zespołów interdyscyplinarnych pracujących nad realizacją projektów. Koordynuje na zlecenie zarządów działania nad opracowaniem i wdrożeniem strategii IT. Wykonuje audyty stanu i procesu zmian. Jest rzeczoznawcą Polskiego Towarzystwa Informatycznego, występuje jako biegły sądowy w zakresie informatyki.

Krzysztof Młynarski

Krzysztof Młynarski

Teleinformatica

Informatyk specjalizujący się w bezpieczeństwie systemów operacyjnych i sieci rozległych. Pierwszą pracę zawodową podjął w CI CUP jako programista w roku 1988. Od 1991 roku silnie związany z rozwojem sieci Internet w Polsce, początkowo w środowiskach akademickich (Uniwersytet Warszawski, UMCS i KUL w Lublinie), a następnie również w środowiskach biznesu. W 1992 roku pracował we Francji dla tamtejszej giełdy papierów wartościowych, jako programista sieciowy. W roku 1993 założył własną firmę - Teleinformatica, która działa do chwili obecnej na rynku bezpieczeństwa systemów informatycznych, obsługując średnie i duże przedsiębiorstwa (w tym Narodowe Fundusze Inwestycyjne i banki). W roku 1995 bierze czynny udział w organizowaniu Stowarzyszenia Polska Społeczność Internetu (PSI), którego jest członkiem-założycielem.
Od lat czynnie popularyzuje wiedzę informatyczną poprzez szereg publikacji w czasopismach branżowych (wydawanych przez wydawnictwa: Lupus, Software i IDG), jak i współtworzenie programów telewizyjnych (cykl „Internet w Jedynce” w TVP1, „Telebajt” i „Pierwszomajowe spotkania z Internetem” (Warszawski Ośrodek Telewizyjny)). Jest też częstym gościem w audycjach telewizyjnych i radiowych.
Obecnie zajmuje się dostarczaniem bezpiecznych rozwiązań serwerowych bazujących na rozwiązaniach „Open Source”, audytowaniem systemów informatycznych, projektowaniem i wdrażaniem systemów bezpieczeństwa danych oraz opracowywaniem i prowadzeniem specjalistycznych szkoleń z zakresu bezpieczeństwa systemów informatycznych. Jest członkiem stowarzyszeń: PLUG i ISOC-PL.

Dariusz Klimowski

Dariusz Klimowski

Prezes Międzynarodowego Instytutu Outsourcingu

Prezes Międzynarodowego Instytutu Outsourcingu (jednostka KSU/KSI PARP, akredytacja Ministra Rozwoju dla IOB), ekspert wz. procesów bezpieczeństwa informacji i bezpieczeństwa teleinformatycznego, doradca wz. konstruowania, funkcjonowania i rozwijania systemów zarządzania, twórca standardów outsourcingowych, audytor. Obsługuje klientów z sektora finansów publicznych, przedsiębiorstw i organizacji pozarządowych. Realizuje projekty badawczo-rozwojowe w obszarze narzędzi SaaS, we współpracy z jednostkami naukowymi. Prowadzi szkolenia audytorów i operatorów systemów zarządzania.

Adam Mura

Adam Mura

Adwokat, Ślązak, Zapiór i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych

Specjalista z zakresu prawa procesowego, zarówno karnego, jak i cywilnego. Posiada kilkuletnie doświadczenie w obsłudze prawnej osób fizycznych i przedsiębiorców. Pełnomocnik procesowy w sporach z zakresu prawa cywilnego, karnego oraz prawa pracy. Zajmował się m.in. zagadnieniami korupcji w sektorach węglowym, medycznym i budowlanym. Reprezentuje klientów przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, jak i przed Krajową Izbą Odwoławczą. Mediator wpisany na listę stałych mediatorów Sądu Okręgowego w Gliwicach.
Wykładowca i prelegent na seminariach prawniczych oraz konferencjach. Współredaktor bloga Procesowy.pl, w którym opisuje zdarzenia z sal sądowych oraz wskazuje w jaki sposób zmiany w prawie wpływają na życie każdego z nas.

FIRMY

MAGRA

MAGRA

Firma MAGRA posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zakresie systemów tworzenia oraz zarządzania dokumentami. Firma zajmuje wiodącą pozycję na rynku jako lider innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Firma zatrudnia specjalistów w obszarze systemów wydruku dokumentów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe oferując urządzenia i wdrażając oprogramowanie wiodących dostawców takich jak: RICOH, Nashuatec, Konica-Minolta, Develop, Kyocera-Mita, Toshiba, Canon, Xerox.
MAGRA posiada autoryzację handlową i serwisową firmy RICOH oraz Konica-Minolta – Develop.
MAGRA posiada własne zaplecze serwisowe oraz współpracuje z siecią partnerów serwisowych i handlowych na terenie całej Polski. Firma świadczy usługi wdrożeniowe oferowanych produktów oraz pełnego wsparcia technicznego – urządzeń oraz oprogramowania. MAGRA jest liderem w zakresie audytów oraz optymalizacji systemów drukowania i kopiowania dokumentów, które obniżając koszty funkcjonowania zwiększają produktywność biura.
Nasza oferta obejmuje systemy elektronicznej archiwizacji, obiegu i udostępniania dokumentów, jak i niezbędną w pracy biurowej bazę sprzętową. Nie poprzestajemy na sprzedaży gotowych produktów – naszą współpracę z firmami rozpoczynamy od analizy środowiska dokumentowego, aby na tej podstawie zaproponować rozwiązania najbardziej adekwatne do obecnych i prognozowanych potrzeb. Nasze działania koncentrujemy na rozwiązaniach technologicznych, które szybko i w prosty sposób zapewniają naszym Klientom wprowadzenie dużych oszczędności w codziennej pracy biurowej. Chcemy uzmysłowić wszystkim, iż wykorzystanie technologii w znacznym stopniu wpłynie na ograniczenie koszów przetwarzania dokumentów: drukowania, kopiowania, dystrybucji czy składowania.

A PLUS C Systems

A PLUS C Systems

A plus C Systems jest marką należącą do polskiej firmy media-press.tv, która od ponad 25 lat dostarcza zaawansowane systemy informatyczne dla firm na całym świecie. Tworzone przez oprogramowanie pozwala na sprawne, wydajne i wygodne zarządzanie zasobami informatycznymi i ludzkimi w firmach prywatnych oraz instytucjach państwowych.
Nasze oprogramowanie obejmuje działaniem wszystkie elementy infrastruktury IT (sprzęt, oprogramowanie, użytkownicy, Internet). Kompleksowość działania łączymy z profesjonalnymi technologiami oraz innowacyjnym, przyjaznym interfacem.
Systemy uplook® i statlook®, analizując zależności pomiędzy poszczególnymi elementami infrastruktury, zapewniają zarówno zbiorcze dane statystyczne dające natychmiastową informację o stanie całej infrastruktury, jak i szczegółowe informacje dotyczące pojedynczych stanowisk komputerowych czy użytkowników, a także procesów i kosztów z nimi związanych.
Polski Produkt - 12 lat doświadczenia - 6000 klientów

Rok temu byli z nami:

W ubiegłym roku byli z nami: