10:00

Rozpoczęcie konferencji

10:00 - 10:30

BPMN a UML – obszary zastosowań  tych notacji w Analizie Biznesowe

- Piotr Biernacki (MGX Infoservice)

Wiele opracowań  dotyczących analizy biznesowej zawiera informacje na temat wykorzystania UML w analizie. Po ich przeczytaniu może się wydawać, że UML wystarczy i BPMN jest zbędny. Wykład przybliży różnice pomiędzy notacjami i pokaże prawidłowe ich wykorzystanie w analizie.

10:35 - 11:05

Procesy w firmie – obiegi w firmie

- Elke Schoenemann (ELO Digital Office)

Przy korzystaniu z ELO ECM Suite mamy pełną kontrolę nad procesami w firmie. W obiegach w ECM mamy do czynienia z dokumentami, może to być też udostępniona teczka czy samo informacje.
Obiegi wspierają procesy w firmie, mogą pomóc przy automatyzacji pewnych kroków w procesach i pomagają przy zarządzaniu dokumentami czy informacjami.
BPM i Workflow – czy to jest to samo? A gdzie jest różnica?

11:10 - 11:40

Camunda i Activiti w akcji, czyli procesy a'la carte i optymalizacja na dużą skalę

- Marcin Makowski (BeOne)

Podczas prezentacji pokażemy, jak klienci samodzielnie optymalizują swoje procesy z wykorzystaniem najlepszych platform BPM Open Source oraz gotowych wzorców procesów.

11:45 - 12:15

BPM, jako rozwiązanie kluczowych wyzwań Twojej organizacji

- Małgorzata Oleś-Filiks (Tecna)

Podczas spotkania przedstawimy Państwu, z jakimi najczęściej problemami spotykają się organizacje, które decydują się na wdrożenie zarządzania procesami biznesowymi. Ponadto, zaprezentujemy, w jaki sposób rozwiązano te problemy w praktyce na przykładzie wdrożeń naszych rozwiązań u Klientów. 

12:20 - 12:40

Sprawne zarządzanie IT w kryzysie. Optymalizuj firmę ze Statlookiem

- Marcin Pera (Statlook)

Program Statlook jest rozwiązaniem dla większości bolączek związanych z zarządzaniem zasobami IT, monitoringiem użytkowników i cyberbezpieczeństwem. Raporty generowane przez Statlooka ułatwiają optymalizację kosztów oraz sprawne zarządzanie sprzętem, oprogramowaniem i użytkownikami,. Statlook pomaga zabezpieczyć przed zagrożeniami płynącymi z zewnątrz oraz z wnętrza organizacji. Autorskie rozwiązanie helpdesku pozwala na zdobycie uznania pracowników. Nasz program świetnie sprawdza się w zarządzaniu bezpieczeństwem danych osobowych oraz kompleksowo rozwiązuje kwestię wewnętrznego kanału zgłoszeń dla sygnalistów.

12:45 - 13:00

Ambidextrous Business Process Management (wykład w jęz. polskim)

- Piotr Sliż (Uniwersytet Gdański)

13:05 - 13:35

Kiedy procesem należy zarządzać jak projektem, i co to w ogóle znaczy?
- Marek Kowalczyk (MANDARINE Project Partners)

Tradycyjnie projekty i procesy stawia się w diametralnej opozycji. Często mówi się, że projekty są jednorazowe, a procesy powtarzalne. Może się więc wydać, że postawione w tytule wystąpienia pytanie nie ma sensu. Jednak okazuje się, że różnica między projektem a procesem wcale nie jest taka oczywista — podobnie jak pojęcia zarządzania projektowego i procesowego. Podczas wystąpienia poznamy praktyczne wnioski biznesowe dotyczące optymalizacji zarządzania procesami i „procesami“.

13:40

Zakończenie konferencji

 

AGENDA

27 października 2022


Godzina:  10:00

ONLINE

BPM - BUSINESS PROCESS MANAGEMENT

REJESTRACJA

O KONFERENCJI:

Konferencja Business Process Management GigaCon poświęcona jest modelowaniu procesów biznesowych. Wiedza z tego zakresu ułatwia zarządzanie firmą. Właściwe decyzje i działania, szybka identyfikacja problemów, sprawny przepływ informacji to zalety prawidłowego wykorzystywania umiejętności oraz narzędzi.

Sprawne funkcjonowanie każdego przedsiębiorstwa, instytucji czy organizacji zależy od harmonijnego przeprowadzania, nadzorowania i monitorowania zachodzących w nim operacji. Zintegrowany system w firmie pozwala efektywniej wykorzystywać zasoby oraz wygrywać z konkurencją.

PROPONOWANA TEMATYKA:

  • projektowanie i analiza procesów

  • automatyzacja i optymalizacja procesów biznesowych

  • modelowanie procesów biznesowych

  • metody opisu procesów

  • SOA w organizacji

  • notacje BPM

  • dobre praktyki (systemy kompleksowo wspierające zarządzanie procesami – przykłady wdrożeń)

 

KONFERENCJA SKIEROWANA JEST DO:

 

  • szerokiego kręgu odbiorców poszukujących nowych rozwiązań z zakresu BPM i pragnących zastosować zmiany w dotychczas posiadanych zasobach
  • wyższej i średniej kadry zarządzającej
  • osób charakteryzujących się wysokim stopniem decyzyjności w organizacjach
  • szefów pragnących zrewolucjonizować działanie swojej firmy

UDZIAŁ W KONFERENCJI JEST BEZPŁATNY!

Wymagane jest JEDYNIE wypełnienie formularza rejestracji – odnośnik znajduje się pod agendą.

 

ZAREJESTROWANYM UCZESTNIKOM ZAPEWNIAMY:

  • możliwość udziału w wybranych wykładach

  • możliwość otrzymania potwierdzenia udziału w konferencji (zaświadczenia w trakcie spotkania lub wystawienie certyfikatu uczestnictwa po wydarzeniu)

  • dostęp do materiałów pokonferencyjnych


ZAPREZENTUJ SWOJĄ FIRMĘ!

Firmy, które posiadają rozwiązania dla usprawniania procesów biznesowych, zainteresowane zaprezentowaniem swoich produktów podczas konferencji, zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą marketingową. Do wyboru m.in.: wykład 20 – 30 minut / podlinkowany logotyp na stronie / promocja na mediach społecznościowych  / lista kontaktów / informacje o udziale firmy w newsletterach i inne.
Kontakt:
karina.strojek@gigacon.org

Propozycje wykładów merytorycznych (call for papers), patronaty medialne, kontakt z uczestnikami: anna.karasinska@gigacon.org

PATRONI HONOROWI

SPONSORZY

 

PARTNERZY

FIRMA UCZESTNICZĄCA

WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA

PATRONI MEDIALNI

 

O WYSTAWCACH

BeOne lider w zakresie wdrożeń Alfresco w Polsce, obsługujący na stałe największe wdrożenia obejmujące przeszło 100.000 użytkowników i kilkadziesiąt milionów dokumentów. W ramach wdrożeń wypracowanych zostało przez BeOne dziesiątki modeli referencyjnych oraz scenariuszy użycia systemu Alfresco, a także najlepsze wzorce w zakresie rozszerzania systemu i dopasowania do wymagań klientów.
ELO Digital Office rozwija i sprzedaje wysokiej jakości oprogramowanie do zarządzania dokumentami, archiwizacji cyfrowej i obiegiem dokumentów. ELO® obejmuje całe spektrum zarządzania treścią w przedsiębiorstwach (Enterprise-Content-Management (ECM)).Firma ELO Digital Office została wyodrębniona w 1998 roku z grupy Louis Leitz jako samodzielny podmiot z siedzibą w Stuttgarcie i stała się międzynarodowym przedsiębiorstwem posiadającym swoje oddziały w Europie, Ameryce Południowej, Azji i Australii. Gęsta sieć partnerów systemowych opiekuje się ponad 750.000 miejsc pracy pod ELO na świecie. Ponadto ELO utrzymuje wiele partnerstw technologicznych z producentami oprogramowania i sprzętu.
Statlook® jest marką należącą do polskiej firmy Media-press.tv S.A, która od ponad 30 lat dostarcza zaawansowane systemy informatyczne dla firm na całym świecie. Tworzone oprogramowanie pozwala na sprawne, wydajne i wygodne zarządzanie zasobami informatycznymi i ludzkimi w firmach prywatnych oraz instytucjach państwowych. Nasze oprogramowanie obejmuje działaniem wszystkie elementy infrastruktury IT (sprzęt, oprogramowanie, użytkownicy, Internet). Kompleksowość działania łączymy z profesjonalnymi technologiami oraz innowacyjnym, przyjaznym interfacem. Systemy Uplook® i Statlook®, analizując zależności pomiędzy poszczególnymi elementami infrastruktury, zapewniają zarówno zbiorcze dane statystyczne dające natychmiastową informację o stanie całej infrastruktury, jak i szczegółowe informacje dotyczące pojedynczych stanowisk komputerowych czy użytkowników, a także procesów i kosztów z nimi związanych. Polski Produkt – ponad 18 lat doświadczenia – 8.000 firm oraz instytucji w Polsce.
Firma informatyczna Tecna jest producentem i dostawcą innowacyjnego oprogramowania klasy ECM, które jest wykorzystywane w przedsiębiorstwach o różnym profilu działalności:Aurea BPM – umożliwia projektowanie i optymalizację procesów biznesowych,Archer – wspomaga sterowanie obiegiem dokumentów elektronicznych i papierowych,Seelvia Analytics – udostępnia zaawansowaną analitykę danych oraz raportowanie. Na bazie własnych platform informatycznych oraz zdobytych kompetencji zaprojektowaliśmy uniwersalne oraz specjalistyczne rozwiązania biznesowe, które mogą być modyfikowane pod indywidualne potrzeby klientów. Świadczymy usługi analizy, projektowania, rozwoju i utrzymania systemów informatycznych. Budujemy dedykowane rozwiązania opierając się na własnych autorskich platformach informatycznych jak również na produktach naszych partnerów.

PRELEGENCI

KONTAKT

ANNA KARASIŃSKA

Kontakt dla Uczestników, Prelegentów i Patronów:

e-mail: anna.karasinska@gigacon.org

mobile: +48 506 981 902

KARINA STROJEK

Kierownik projektu - kontakt z Wystawcami

e-mail: karina.strojek@gigacon.org

mobile: +48 600 677 473

© 2021 GigaCon - biznesowe konferencje IT Powered by varit

Archiwum imprez

Regulamin i polityka prywatności