Rozwiązania w modelu cloud computingu coraz bardziej powszechne – porozmawiajmy o chmurze

By 10 kwietnia 2017Blog

http://gigacon.org/event/cloud_waw_17/

Rozwiązania w chmurze cieszą się coraz większym zainteresowaniem, ale także i zaufaniem. Cały czas zwiększa się liczba użytkowników, którzy odkryli zalety chmury: optymalizację kosztów, szybkość wdrożenia i elastyczność rozwiązań IT.

Niezależnie od tego czy są już Państwo użytkownikami rozwiązań opartych na cloud computingu czy jeszcze się Państwo do nich nie przekonali, zapraszamy serdecznie do bezpłatnego udziału w konferencji Cloud Computing GigaCon już 29 maja w Warszawie. Postaramy się pokazać, że model chmury obliczeniowej może być bardzo przydatny w codziennej pracy, jak wykorzystać w pełni oferowane nam narzędzia i przede wszystkim jak zapewnić bezpieczeństwo chmury (również pod względem regulacji prawnych).

Światowe trendy wskazują na to, że w niedalekiej przyszłości trudno będzie się obejść bez cloud computingu w biznesie. W związku z tym chcemy zapewnić Państwu miejsce do wymiany doświadczeń z Ekspertami w tej dziedzinie. Będzie to wspaniała okazja do wysłuchania prelekcji, podczas których wskazane zostaną rozwiązania i przytoczone konkretne studia przypadków, które mogą pomóc Państwu dobrać technologie potrzebne akurat w Państwa Firmie.

Co więcej zaprezentowany zostanie przegląd technologii chmurowych – przedstawiciele wiodących firm zaprezentują swoje rozwiązania. W tej edycji swój udział potwierdziły już takie firmy jak: Konica Minolta, Nuvias, Riverbed, Oktawave.

Na stronie konferencji pojawiły się już pierwsze tematy prelekcji, jednak cały czas jednak uzupełniamy szczegóły wydarzenia. Informacje o nowych tematach prezentacji i wystawcach będą dodawane na bieżąco, zatem zachęcamy do śledzenia strony www.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny, aczkolwiek jedynym warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja, którą wraz z innymi szczegółami znajdą Państwo na stronie: http://gigacon.org/event/cloud_waw_17/

Zapraszamy do udziału – porozmawiajmy o chmurze! :)

W razie wszelkich pytań, oczywiście zapraszam do kontaktu,
Justyna Cieślak
justyna.cieslak@gigacon.org
515-505-503