Kim jesteśmy?
Kilkuosobowym zespołem, który do dziewiętnastoletniej tradycji firmy dołożył swoje zaangażowanie, serce i głęboką wiarę w każdy realizowany projekt.

Co robimy?
Najprościej: organizujemy konferencje dla branży IT i biznesowe. Rocznie około 30-40 spotkań! Realizujemy wydarzenia obejmujące tematycznie niemalże całość zagadnień związanych z IT: bezpieczeństwo, obieg dokumentów, sieci, cloud computing, procesy biznesowe, data center, rozwiązania IT dla poszczególnych sektorów.

Jak taki niewielki zespół jest w stanie zorganizować tyle przedsięwzięć?
Po pierwsze każdy z nas ma wieloletnie doświadczenie, po drugie doskonale znamy rynek, a co za tym idzie środowisko, w którym i z którym pracujemy, po trzecie umiemy słuchać i elastycznie reagować na potrzeby naszych klientów, po czwarte, piąte, szóste… lubimy to, co robimy i  w gąszczu codziennych obowiązków związanych z organizacją czujemy się jak ryba w wodzie. Jakby to powiedzieć, hmm – konferencje mamy we krwi!

Po co to robimy?
Bo cały czas wierzymy, że w świecie, gdzie wszystko jest wirtualne i cyfrowe człowiek potrzebuje spotkać człowieka. Porozmawiać, poznać się, załatwić sprawy. Poświęcić sobie wzajemnie czas, bo takie relacje mają szanse zdecydowanie dłużej przetrwać i są jednak mniej powierzchowne.

Dla kogo?
Dla marketingowców, którzy szukają miejsca na promocję firmy, produktu, rozwiązania.
Dla PRowców i Brand Managerów którzy  chcą zadbać o pozytywny wizerunek firmy i zadbać o właściwe pozycjonowanie na rynku.
Dla handlowców, którzy szukają klientów.
Dla osób, które mają coś ciekawego do powiedzenia, czego ich zdaniem nie wiedzą jeszcze inni i chcieliby się tym podzielić.
Dla wszystkich, którzy pracują w IT, a którym zależy aby być na bieżąco z tym, co się dzieje na rynku.
Dla wszystkich tych, którym zależy na utrzymaniu i nawiązaniu nowych relacji.

Zapraszamy do współpracy.  Dla nas każdy klient jest najważniejszy :)

Code of Conduct (kodeks postępowania dla uczestników naszych wydarzeń)
Informujemy, że popieramy Berliński Kodeks Postępowania i w trakcie naszych spotkań prosimy o stosowanie się do ogólnie przyjętych zasad uczestnictwa w konferencjach, o których mówi Berlin Code of Conduct.