Konferencja IT w Bankowości, 17 maja 2018, Warszawa – podsumowanie

By 18 maja 2018Blog

Mili Państwo,

dziękujemy pięknie za udział w konferencji „IT w Bankowości”, która odbyła się we wtorek 17 maja 2018 roku w Warszawie. Było nam niezmiernie miło gościć Państwa na naszym wydarzeniu.

Dziękujemy naszym Prelegentom  za pracę i zaangażowanie jakie włożyli w swoje wystąpienia oraz naszym Wystawcom (firmom: Codefusion, IBPM YetiForce, BeOne, EuroLinux), którzy przyczynili się do powodzenia konferencji i zaprezentowali swoje wyjątkowe rozwiązania. Dziękujemy również naszemu patronowi honorowemu EFFP Polska oraz patronom medialnym za współpracę, jak również wszystkim Uczestnikom, którzy przybyli i z uwagą wysłuchali przygotowanych wykładów oraz odwiedzili stoiska naszych Wystawców – mamy nadzieję, że konferencja spełniła oczekiwania wszystkich z Państwa i była okazją do networkingu oraz pozyskania nowej wiedzy.

Dziękujemy za uwagi, którymi podzielili się Państwo w ankietach na koniec konferencji.
Mimo mi również poinformować, że w wyniku podsumowania ocen Państwa wykładów, najlepszą prezentacją podczas tej edycji okazała się być prezentacja Pana Tomasza Dutkowskiego z mBanku – serdecznie gratulujemy :)

PREZENTACJE:
Prezentacje z konferencji dostępne są TYLKO dla zarejestrowanych na tę konferencję Uczestników.
Do pobrania TUTAJ

KATALOG KONFERENCYJNY:
Dostępny TYLKO dla zarejestrowanych Uczestników i do pobrania TUTAJ

ZDJĘCIA:
Aby zobaczyć zdjęcia z wydarzenia prosimy kliknąć tu:  LINK

LINK DO STRONY WYDARZENIA:
www.gigacon.org/event/bankowosc_18/

Trwają prace nad modernizacją strony – przepraszamy za niedogodności i prosimy o wyrozumiałość :)