KONFERENCJA EOIF – ELEKTRONICZNY OBIEG INFORMACJI W FIRMIE, 24.10.2017 | ŁÓDŹ – PODSUMOWANIE I MATERIAŁY POKONFERENCYJNE

By 25 października 2017Blog

1100x146

Szanowni Państwo,

serdecznie dziękujemy za udział w konferencji „EOIF – Elektronizny Obieg Informacji w Firmie”, która odbyła się we wtorek 24 października 2017 roku w Łodzi. Było nam niezmiernie miło Państwa gościć na tym spotkaniu :)

Dziękujemy naszym Ekspertom za bardzo ciekawe i pełne energii wykłady, naszym Wystawcom (firmom: elliteq, Astrafox, XSystem, Connect Distribution, BeOne i skanowanie.pl), którzy przyczynili się do powodzenia konferencji  i zaprezentowali swoje produkty.  Dziękujemy także innym naszym Partnerom (m.in. patroni medialni) oraz oczywiście wszystkim Uczestnikom, którzy z uwagą przysłuchiwali się wykładom i odwiedzali stoiska Wystawców – mamy nadzieję, że konferencja była okazją do wielu interesujących rozmów i zdobycia nowej wiedzy :)

Dziękujemy również za cenne uwagi, które zawarli Państwo w ankietach oraz ocenę wykładów. Ocenili Państwo, że najlepszą prezentację podczas tej edycji wygłosił Pan Wiesław Grabowski – gratulujemy :)

PREZENTACJE:
Poniżej udostępniamy Państwu prezentacje z konferencji, na których publikację do tej pory otrzymaliśmy zgodę. Pozostałe prelekcje postaramy się uzupełniać systematycznie w miarę możliwości.

Jak wdrażając proces uniknąć SPAZM’u? 
– Wiesław Grabowski (Szkoła Zarządzania Zmianą)
Prezentacja

„Nie da się”, „Robimy tak od zawsze”, czyli doświadczenia z wdrożenia Elektronicznego Obiegu Dokumentów w Banku Spółdzielczym w Sztumie
– Tomasz Leszczyński (Bank Spółdzielczy w Sztumie)
Prezentacja

 

ZDJĘCIA:
Aby zobaczyć zdjęcia z wydarzenia prosimy kliknąć tu: LINK

KATALOG KONFERENCYJNY:
Aby zobaczyć katalog w wersji online prosimy kliknąć tutaj: LINK

LINK DO STRONY WYDARZENIA:
https://gigacon.org/event/eoif_lodz_17/

eoif_10_2017_tapeta_1024x768