KONFERENCJA EOIF – ELEKTRONICZNY OBIEG INFORMACJI W FIRMIE, 07.12.2017 | GDAŃSK – PODSUMOWANIE I MATERIAŁY POKONFERENCYJNE

By 12 grudnia 2017Blog

1100x146Szanowni Państwo,

serdecznie dziękujemy za udział w konferencji „EOIF – Elektronizny Obieg Informacji w Firmie”, która odbyła się w czwartek 7 grudnia 2017 roku w Gdańsku Było nam niezmiernie miło Państwa gościć na tym spotkaniu :)

Dziękujemy naszym Ekspertom za bardzo ciekawe prezentacje, naszym Wystawcom (firmom: Shodann, Astrafox, Connect Distribution, ELO Digital Office, BeOne i Dysant), którzy przyczynili się do powodzenia konferencji  i zaprezentowali swoje wyjątkowe produkty.  Dziękujemy także innym naszym Partnerom (m.in. patroni medialni) oraz oczywiście wszystkim Uczestnikom, którzy z uwagą przysłuchiwali się wykładom i odwiedzali stoiska Wystawców – mamy nadzieję, że konferencja była okazją do wielu interesujących rozmów i zdobycia nowej wiedzy :)

Dziękujemy również za cenne uwagi, które zawarli Państwo w ankietach oraz ocenę wykładów. Ocenili Państwo, że najlepszą prezentację podczas tej edycji wygłosiła Pani Magdalena Chomuszko – gratulujemy :)

PREZENTACJE:
Poniżej udostępniamy Państwu prezentacje z konferencji, na których publikację do tej pory otrzymaliśmy zgodę. Pozostałe prelekcje postaramy się uzupełniać systematycznie w miarę możliwości.

„Nie da się”, „Robimy tak od zawsze”, czyli doświadczenia z wdrożenia Elektronicznego Obiegu Dokumentów w Banku Spółdzielczym w Sztumie
– Tomasz Leszczyński (Bank Spółdzielczy w Sztumie)
Prezentacja

Zjawisko patologii przestrzeni informacyjnej
– Anita Lewandowska (Uniwersytet Gdański)
Prezentacja

Elektroniczny Obieg Dokumentów wsparciem dla prawidłowych danych w Jednolitym Pliku Kontrolnym
– Magdalena Chomuszko
Prezentacja

ZDJĘCIA:
Aby zobaczyć zdjęcia z wydarzenia prosimy kliknąć tu: LINK

KATALOG KONFERENCYJNY:
Aby zobaczyć katalog w wersji online prosimy kliknąć tutaj: LINK

LINK DO STRONY WYDARZENIA:
https://gigacon.org/event/eoif_gda_17/

eoif_12_2017_tapeta_1024x768 (1)