KONFERENCJA EOIF – ELEKTRONICZNY OBIEG INFORMACJI W FIRMIE, 27.03.2018 | ŁÓDŹ – PODSUMOWANIE

By 3 kwietnia 2018Blog

EOIF Łódź 700x100Szanowni Państwo,

serdecznie dziękujemy za udział w konferencji „EOIF – Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie”, która odbyła się we wtorek 27 marca 2018 roku w Łodzi. Musimy przyznać, że to była udana edycja i było nam bardzo miło Państwa gościć :)

Dziękujemy wszystkim naszym Ekspertom za bardzo interesujące i pełne energii prelekcje oraz naszym Wystawcom (firmom: Shodann, BeOne, Komputronik Biznes, Samsung Electronics Polska, Astrafox, Firmao i ELO Digital Office), którzy przyczynili się do powodzenia konferencji poprzez prezentację swoich ciekawych i nowoczesnych rozwiązań/produktów.  Dziękujemy także innym naszym Partnerom (m.in. patroni medialni) oraz przede wszystkim Uczestnikom, którzy z uwagą przysłuchiwali się wykładom i odwiedzali stoiska Wystawców! Wierzymy, że spotkanie to było dla Państwa okazją do wielu interesujących rozmów i zdobycia nowej cennej wiedzy odnośnie obiegu dokumentów :)

Dziękujemy również za cenne uwagi, które zawarli Państwo w ankietach oraz ocenę wykładów. Uznali Państwo, że najlepszą prezentację podczas tej edycji wygłosił Pan Wiesław Grabowski – gratulujemy :)

PREZENTACJE:
Prezentacje z konferencji dostępne są TYLKO dla zarejestrowanych na tę konferencję Uczestników.
Do pobrania TUTAJ

KATALOG KONFERENCYJNY:
Dostępny TYLKO dla zarejestrowanych Uczestników i do pobrania TUTAJ

ZDJĘCIA:
Aby zobaczyć zdjęcia z wydarzenia prosimy kliknąć tu: LINK

LINK DO STRONY WYDARZENIA:
http://gigacon.org/event/eoif_lodz_18/

eoif_03_2018_tapeta_1024x768

Trwają prace nad modernizacją strony – przepraszamy za niedogodności i prosimy o wyrozumiałość :)