Konferencja Business Process Management (BPM), 28.09.2017 Warszawa – podsumowanie i materiały pokonferencyjne

By 29 września 2017Blog

BPM 1584x396

Szanowni Państwo,

serdecznie dziękujemy za udział w konferencji „Business Process Management (BPM)”, która odbyła się w czwartek 28 września 2017 roku w Warszawie. Było nam niezmiernie miło Państwa gościć na tym spotkaniu :)

Dziękujemy naszym Ekspertom za bardzo ciekawe i pełne energii wykłady, naszym Wystawcom (firmom: elliteq, Axence, Konica Minolta Business Solutions Polska i InfoConsulting), którzy przyczynili się do powodzenia konferencji  i zaprezentowali swoje produkty.  Dziękujemy także innym naszym Partnerom (patroni honorowi i medialni) oraz oczywiście wszystkim Uczestnikom, którzy z uwagą przysłuchiwali się wykładom i odwiedzali stoiska Wystawców – mamy nadzieję, że konferencja była okazją do wielu interesujących rozmów i zdobycia nowej wiedzy :)

Dziękujemy również za cenne uwagi, które zawarli Państwo w ankietach oraz ocenę wykładów. Ocenili Państwo, że najlepszą prezentację podczas tej edycji wygłosił Pan Wiesław Grabowski – gratulujemy :)

PREZENTACJE:
Poniżej udostępniamy Państwu prezentacje z konferencji, na których publikację do tej pory otrzymaliśmy zgodę. Pozostałe prelekcje postaramy się uzupełniać systematycznie w miarę możliwości.

Projektowe podejście do zarządzania procesami??
– Marek Kowalczyk (Mandarine Project)
Prezentacja
Nagranie

Jak wdrażając proces uniknąć SPAZM’u?
– Wiesław Grabowski (Szkoła Zarządzania Zmianą)
Prezentacja

Business Process Outsourcing (BPO) okiem prawnika
– adw. Krzysztof Freliszka i adw. Edyta Gosk-Grodzka (FGGK Freliszka Gosk-Grodzka Karwowski Adwokaci Radcowie Prawni Spółka Partnerska)
Prezentacja

Dojrzałość procesowa polskich organizacji
– Łukasz Tartanus (Procesowcy.pl)
Prezentacja

ZDJĘCIA:
Aby zobaczyć zdjęcia z wydarzenia prosimy kliknąć tu: LINK

KATALOG KONFERENCYJNY:
Aby zobaczyć katalog w wersji online prosimy kliknąć tutaj: LINK

LINK DO STRONY WYDARZENIA:
https://gigacon.org/event/bpm_waw_17/

bpm_09_2017_tapeta_1024x768