GigaCon - Najbliższe wydarzenia

Firma


Organizacja średnio pięciu imprez konferencyjnych miesięcznie stawia nas na pozycji niekwestionowanego lidera wśród firm prowadzących podobną działalność na polskim rynku IT.

W kilkudziesięciu organizowanych corocznie spotkaniach bierze łącznie udział ponad 5000 osób. Firma działa na rynku informatycznym od 14 lat. Specjalizujemy się w organizacji oraz sprzedaży konferencji, seminariów i warsztatów. Początkowo działalność ta była prowadzona w ramach firmy Software.

GigaCon to marka konferencji o tematyce systemowej, sieciowej, programistycznej, biznesowej, prawnej i dotyczące różnych aspektów bezpieczeństwa.

Są to imprezy techniczne, menedżerskie lub przeznaczone dla prawników i radców prawnych. Ich wspólną cechą jest wątek informatyczny, wokół którego budowane są agendy konferencji i seminariów.

Podczas organizacji imprez współpracujemy z agendami rządowymi, funkcjonującymi na polskim rynku IT organizacjami i instytucjami, wiodącymi polskimi i zagranicznymi firmami informatycznymi, firmami doradczymi oraz grupą niezależnych specjalistów i konsultantów.

Najbliższe wydarzenia

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o najbliższych konferencjach GigaCon

Kalendarium